Романтичний Львів

Забронювати

Подаруйте коханій людині незабутню романтичну екскурсію-мандрівку містом Лева! Ви почуєте історії та легенди про романтичні події, які пам'ятають вулички давнього Львова. Адже в цьому місті романтикою надихає кожен камінчик, і візит сюди запам'ятовується на завжди.

Тривалість: 2-2.5год
Ціна: 500грн (за пару)
Проводиться на замовлення.


Відгуки клієнтів

Артем
15 лютого 2018 р.
Замовляли екскурсію на 14 лютого. Все пунктуально. Гід Лариса справжній фанат своєї роботи. Вільно відповідала на всі історичні питання. Вдало робила зупинки в колоритних кафе, щоб погрітися у морозну погоду. Приємна, досвідчена. Екскурсія тривала 2.5 години, як заявлено на сайті. Побажання: активніше вести діалог і відповідати на питання туристів. Слідкувати за реакцією. Деякі заглиблення в історичні тонкощі були недоречними, інколи важко було сприймати плутані історії чийогось родоводу з купою невідомих імен.
ГО "ЦГІ Ми разом", м. Київ
14 квітня 2017 р.
Дякуємо вашій Компанії за чудово сплановану та проведену романтичну екскурсію для нашіх закоханих! Ваша турбота, оперативність та відданість справі зробили подорож до Львова двом людям на візках справжньою казкою! Бажаємо Вам успіхів та процвітання!
Юлия и Дмитрий
30 листопада 2016 р.
Огромное спасибо Яне за прекрасную экскурсию и незабываемые впечатления. Львов - наиромантичнейший город на свете. Не смотря на холод нам было тепло. :) Яна согревала нас улыбкой, теплом своего сердца и очень старалась сделать так, чтобы мы не замерзли. Счастья и любви вам, Яночка!
Людмила, Валерія, Максим та Даня
19 жовтня 2016 р.
була приємно здивована чіткою організацією. А ще, як на мене, левова доля успішної екскурсії полягає у любові до своєї роботи екскурсовода, яка власне була пронизана цією любов*ю під час розповіді і прогулянки. тому спасибі від мене та гостей з Києва.
Ганна
19 жовтня 2016 р.
Чудова екскурсія, під час якої можна побачити стародавні історичні пам'ятки, замуровану на прикінці 19 століття річку, а також сучасні туристичні цікавинки. Дякуемо! Із задоволенням порадимо Вас нашим друзям.
Стас
7 жовтня 2016 р.
Дуже вдячний Анастасії за незабутню екскурсію! Отримав море емоцій)) Дійсно цікаві, такі живі та натхненні, розповіді змусили ще сильніше полюбити це місто!
Микола
28 лютого 2016 р.
Відвідали Львів на день Валентина. Дійсно чудове, прекресне, мальовниче, цікаве, закохуюче,... місто! Зустрінемося ще не раз. Дякуємо Яні за чудову тематичну екскурсію,успіхів Вам:-)
Олена
9 лютого 2016 р.
Дуже вдячна Яні за чудову екскурсію, захоплюючу та емоційну!! Неможливо не покохати це місто і не повернутися знову!!! Щастя і натхнення Вам, Яночка, і до нової зустричі!!

Залишити відгук

Інші екскурсії: