Сім чудес Львова

Забронювати

Львів дійсно має чим Вас вразити! У цьому турі зібрані сім архітектурних перлин нашого міста, а саме:

  • Оперний театр - один з красивіших театрів Європи;  
  • Будинок вчених - колишнє шляхетське касино;  
  • Палац Потоцьких - велична резиденція польських магнатів; 
  • Університет - один з найдавніших вузів України;  
  • Бернардинський монастир - храм з 16-ма бароковими вівтарями та потужним оборонним комплексом;  
  • Каплиця Боїмів - унікальна родинна усипальниця;
  • Італійський дворик - затишне подвір'я ренесансної архітектури.

Ви побачите не тільки зовнішній вигляд цих споруд, але й матимете змогу оглянути чарівний інтер'єр деяких з них. 

Тривалість: 3 години
Кілометраж: 3км
Ціна: 120/100 грн. (дор./дит. до 14р.)

Додатково оплачуються вхідні квитки (дор./дит.):

– Каплиця Боїмів — 50 грн./студенти — 30 грн./діти і пенсіонери —20 грн ;
– Будинок вчених — 40/20 грн;
– Оперний театр — 100/50 грн.;
– Палац Потоцьких — 90/студенти — 50 грн./для дітей і пенсіонерів — 20 грн;
– Італійський дворик — 10/5 грн.

Кожного дня (крім понеділка) о 14.00


Відгуки клієнтів

Ольга
1 червня 2021 р.
Були у Львові на вихідні на початку березня. Погода була сира та прохолодна, але це все не зіпсувати нам чудової екскурсії. Вдячні гіду пані Олі за чудові розповіді, чудові демонстрації та цікаву екскурсії по чудесам Львову. Вибирайте, не пошкодуєте .
Ольга
1 червня 2021 р.
Були у Львові на вихідні на початку березня. Погода була сира та прохолодна, але це все не зіпсувати нам чудової екскурсії. Вдячні гіду пані Олі за чудові розповіді, чудові демонстрації та цікаву екскурсії по чудесам Львову. Вибирайте, не пошкодуєте .
Тетяна
15 травня 2019 р.
11-12 травня 2019 року подорожувала разом з учнями. Домовлялися про екскурсії, організаційні питання з пані Ольгою. Вражень море і всі тільки позитивні. Пані Ольга провела захопиві цікаві екскурсії, чудово володіє майстерністю тримати аудиторію, будує розповіді у вигляді бесід, залучаючи учнів до діалогу, розповідає безліч цікавих історій, легенд, історичних фактів. Шкода, що так мало часу було. Рекмендую співпрацювати з пані Ольгою- чудовою жінкою, прекрасним гідом. Пані Ольго! Ми щиро дякуємо за чудових два дні у Вашому товаристві. З повагою Крижопільчани
Тетяна
19 грудня 2018 р.
З нами працювала пані Тетяна, ми їй дуже вдячні, бо вона зуміла нас зацікавити різними куточками Львова та підказати багато корисних речей, пов"язаних із цим чудовим містом.
Наталя
1 серпня 2018 р.
Дуже цікава екскурсія, незважаючи на дощову погоду. Пані Лариса професіонал своєї справи, зуміла зацікавити і 3 години пролетіли непомітно! 100% рекомендую!
Татьяна
24 липня 2018 р.
Позвонила в субботу и забронировала на воскресенье на 11:00 экскурсию. Менеджер сказала, что мне придет смс с информацией о гиде и месте встречи. Смс так и не пришла и я написала вечером смс с вопросом где же мы встерчаемся с экскурсоводом. Приблизительно около 9 утра мне позвонила та же менеджер и возмутилась, что мы отказались якобы от этой экскурсии! При чем на мое "да нет, не отказывались" она утверждала и доказывала обратное! настроение было испорчено и вот теперь мы действительно отказались...
Лілія
28 грудня 2017 р.
Гарна екскурсія для тих,у кого не багато часу для знайомства з містом.Багато красивих місць побачили, послухали цікаву інформацію, приємний гід Олег зумів зацікавити і зконцентрувати нашу увагу,дві години пролетіли миттю,дякуємо!
Анастасия
29 серпня 2017 р.
Не советую! Павел гид- это нечто, сошли с дистанции после двух объектов- не интересно, некомпетентно со стороны гида..., просто скучно и это во Львове!!!
Екатерина
22 серпня 2017 р.
Были на экскурсии в августе. Павел - настоящий профессионал своего дела и видно, что занимается тем, что действительно любит. Его просто очень интересно слушать, 3 часа пролетели незаметно! Сколько раз мы были во Львове, но на экскурсии узнали обо всех достопримечательностях совсем с другой стороны. Спасибо Вам огромное! Все на высоком уровне!
Мария
10 травня 2017 р.
Были на экскурсии 7 чудес с детьми 9, 13 и 15 лет. Всем очень понравилось, сама экскурсия очень интересная, разнообразная, а экскурсовод Лариса не давала скучать и рассказывала очень много интересного! Огромное спасибо компании и экскурсоводу за экскурсию!
Богдан
23 квітня 2017 р.
22 квітня були на екскурсії сім чудес Львова, якщо оцінювати роботу гіда по птятибальній шкалі то це четвірка . Ставити можна і п'ять , але тоді не буде стимулу до кращої роботи ( зазнаєтесь) . Взагалі туроператор та гід п. Оля це люди які знають свою роботу та знаходяться на своєму місці .ps слова написані латинською на універі Іван Франка це слова про гіда Олю та openway ,дякую за екскурсію п. Богдан м. Славута
Виктория
22 квітня 2017 р.
Огромное спасибо Ларисе за экскурсию, было очень интересно и увлекательно!
Мария
23 березня 2017 р.
Второй день знакомства с городом , опять же был у меня с гидом -Ольгой. Ольга ,огромное Вам спасибо за эту экскурсию ))) ! За ваше внимание, за историю и знания . Я влюбилась в город Львов! По моим ощущениям это город душа..... куда хочется возвращаться вновь и вновь. Спасибо большое компании openway за профессионально проделанную работу. Благодарю.
Денис
20 лютого 2017 р.
19.02.2017 в 15:00 пошли на эту экскурсию. Огромное спасибо гиду Ларисе!!! Чудесно провела экскурсию, рассказала и показала много интересного. Было ни капельки не скучно. Чудесно провели время и ни капельки не жалеем! Огромное спасибо Ларисе и компании OpenWay за чудесные и незабываемые эмоции! Денис и Наталья.
Юлія, Дмитро та Олександр
24 січня 2017 р.
Дякуємо Анастасіі за дуже цікаву екскурсію "Львів дитячими очима " - чарівній, енергійній дівчині, що вміє захопити та утримувати увагу навіть таких непосидючих хлопчиків,як наш син, а також пані Ользі за "Сім чудес Львова", справжньому професіоналу, закоханому в свою справу. До наступних зустрічей!

Залишити відгук

Інші екскурсії: