Romantic Lviv

Reserve

Give your loved one an unforgettable romantic excursion-city journey in the city of Lviv! You will hear stories and legends of romantic events that recall the ancient streets of the city. After all, in this city every stone inspires for the romance, and a visit here will be memorable for all.

Duration: 2-2.5h
Price: 1000uah
Produced on order.


Reviews

Артем
Feb. 15, 2018
Замовляли екскурсію на 14 лютого. Все пунктуально. Гід Лариса справжній фанат своєї роботи. Вільно відповідала на всі історичні питання. Вдало робила зупинки в колоритних кафе, щоб погрітися у морозну погоду. Приємна, досвідчена. Екскурсія тривала 2.5 години, як заявлено на сайті. Побажання: активніше вести діалог і відповідати на питання туристів. Слідкувати за реакцією. Деякі заглиблення в історичні тонкощі були недоречними, інколи важко було сприймати плутані історії чийогось родоводу з купою невідомих імен.
ГО "ЦГІ Ми разом", м. Київ
April 14, 2017
Дякуємо вашій Компанії за чудово сплановану та проведену романтичну екскурсію для нашіх закоханих! Ваша турбота, оперативність та відданість справі зробили подорож до Львова двом людям на візках справжньою казкою! Бажаємо Вам успіхів та процвітання!
Юлия и Дмитрий
Nov. 30, 2016
Огромное спасибо Яне за прекрасную экскурсию и незабываемые впечатления. Львов - наиромантичнейший город на свете. Не смотря на холод нам было тепло. :) Яна согревала нас улыбкой, теплом своего сердца и очень старалась сделать так, чтобы мы не замерзли. Счастья и любви вам, Яночка!
Людмила, Валерія, Максим та Даня
Oct. 19, 2016
була приємно здивована чіткою організацією. А ще, як на мене, левова доля успішної екскурсії полягає у любові до своєї роботи екскурсовода, яка власне була пронизана цією любов*ю під час розповіді і прогулянки. тому спасибі від мене та гостей з Києва.
Ганна
Oct. 19, 2016
Чудова екскурсія, під час якої можна побачити стародавні історичні пам'ятки, замуровану на прикінці 19 століття річку, а також сучасні туристичні цікавинки. Дякуемо! Із задоволенням порадимо Вас нашим друзям.
Стас
Oct. 7, 2016
Дуже вдячний Анастасії за незабутню екскурсію! Отримав море емоцій)) Дійсно цікаві, такі живі та натхненні, розповіді змусили ще сильніше полюбити це місто!
Микола
Feb. 28, 2016
Відвідали Львів на день Валентина. Дійсно чудове, прекресне, мальовниче, цікаве, закохуюче,... місто! Зустрінемося ще не раз. Дякуємо Яні за чудову тематичну екскурсію,успіхів Вам:-)
Олена
Feb. 9, 2016
Дуже вдячна Яні за чудову екскурсію, захоплюючу та емоційну!! Неможливо не покохати це місто і не повернутися знову!!! Щастя і натхнення Вам, Яночка, і до нової зустричі!!

Post Review

Other tours: