Romantyczny Lwów

Rezerwa

Podaruj ukochanej niezapomnianą romantyczną wycieczkę-miasto podróż lwa! Usłyszymy opowieści i legendy o romantycznych zdarzeń, które przypominają dawne ulice miasta. Po tym wszystkim, to miasto inspiruje Romans każdy kamień i wizyta tutaj niezapomniany dla wszystkich.

Czas trwania: 2-2.5hod
Cena: 1000uah
Produkowane na zamówienie.


Recenzje

Артем
15 lutego 2018
Замовляли екскурсію на 14 лютого. Все пунктуально. Гід Лариса справжній фанат своєї роботи. Вільно відповідала на всі історичні питання. Вдало робила зупинки в колоритних кафе, щоб погрітися у морозну погоду. Приємна, досвідчена. Екскурсія тривала 2.5 години, як заявлено на сайті. Побажання: активніше вести діалог і відповідати на питання туристів. Слідкувати за реакцією. Деякі заглиблення в історичні тонкощі були недоречними, інколи важко було сприймати плутані історії чийогось родоводу з купою невідомих імен.
ГО "ЦГІ Ми разом", м. Київ
14 kwietnia 2017
Дякуємо вашій Компанії за чудово сплановану та проведену романтичну екскурсію для нашіх закоханих! Ваша турбота, оперативність та відданість справі зробили подорож до Львова двом людям на візках справжньою казкою! Бажаємо Вам успіхів та процвітання!
Юлия и Дмитрий
30 listopada 2016
Огромное спасибо Яне за прекрасную экскурсию и незабываемые впечатления. Львов - наиромантичнейший город на свете. Не смотря на холод нам было тепло. :) Яна согревала нас улыбкой, теплом своего сердца и очень старалась сделать так, чтобы мы не замерзли. Счастья и любви вам, Яночка!
Людмила, Валерія, Максим та Даня
19 października 2016
була приємно здивована чіткою організацією. А ще, як на мене, левова доля успішної екскурсії полягає у любові до своєї роботи екскурсовода, яка власне була пронизана цією любов*ю під час розповіді і прогулянки. тому спасибі від мене та гостей з Києва.
Ганна
19 października 2016
Чудова екскурсія, під час якої можна побачити стародавні історичні пам'ятки, замуровану на прикінці 19 століття річку, а також сучасні туристичні цікавинки. Дякуемо! Із задоволенням порадимо Вас нашим друзям.
Стас
7 października 2016
Дуже вдячний Анастасії за незабутню екскурсію! Отримав море емоцій)) Дійсно цікаві, такі живі та натхненні, розповіді змусили ще сильніше полюбити це місто!
Микола
28 lutego 2016
Відвідали Львів на день Валентина. Дійсно чудове, прекресне, мальовниче, цікаве, закохуюче,... місто! Зустрінемося ще не раз. Дякуємо Яні за чудову тематичну екскурсію,успіхів Вам:-)
Олена
9 lutego 2016
Дуже вдячна Яні за чудову екскурсію, захоплюючу та емоційну!! Неможливо не покохати це місто і не повернутися знову!!! Щастя і натхнення Вам, Яночка, і до нової зустричі!!

Napisać recenzje

Інші екскурсії: