Романтический Львов

Забронировать

Подарите любимому человеку незабываемою романтическою экскурсию-путешествие городом Льва! Вы услышите истории и легенды о романтических событиях, которые помнят улочки древнего Львова. Ведь в этом городе романтикой вдохновляет каждый камешек, и визит сюда запоминается навсегда.

Продолжительность: 2-2.5год
Цена: 500 грн (за пару)
Проводится по заказу.


Отзывы клиентов

Артем
15 февраля 2018 г.
Замовляли екскурсію на 14 лютого. Все пунктуально. Гід Лариса справжній фанат своєї роботи. Вільно відповідала на всі історичні питання. Вдало робила зупинки в колоритних кафе, щоб погрітися у морозну погоду. Приємна, досвідчена. Екскурсія тривала 2.5 години, як заявлено на сайті. Побажання: активніше вести діалог і відповідати на питання туристів. Слідкувати за реакцією. Деякі заглиблення в історичні тонкощі були недоречними, інколи важко було сприймати плутані історії чийогось родоводу з купою невідомих імен.
ГО "ЦГІ Ми разом", м. Київ
14 апреля 2017 г.
Дякуємо вашій Компанії за чудово сплановану та проведену романтичну екскурсію для нашіх закоханих! Ваша турбота, оперативність та відданість справі зробили подорож до Львова двом людям на візках справжньою казкою! Бажаємо Вам успіхів та процвітання!
Юлия и Дмитрий
30 ноября 2016 г.
Огромное спасибо Яне за прекрасную экскурсию и незабываемые впечатления. Львов - наиромантичнейший город на свете. Не смотря на холод нам было тепло. :) Яна согревала нас улыбкой, теплом своего сердца и очень старалась сделать так, чтобы мы не замерзли. Счастья и любви вам, Яночка!
Людмила, Валерія, Максим та Даня
19 октября 2016 г.
була приємно здивована чіткою організацією. А ще, як на мене, левова доля успішної екскурсії полягає у любові до своєї роботи екскурсовода, яка власне була пронизана цією любов*ю під час розповіді і прогулянки. тому спасибі від мене та гостей з Києва.
Ганна
19 октября 2016 г.
Чудова екскурсія, під час якої можна побачити стародавні історичні пам'ятки, замуровану на прикінці 19 століття річку, а також сучасні туристичні цікавинки. Дякуемо! Із задоволенням порадимо Вас нашим друзям.
Стас
7 октября 2016 г.
Дуже вдячний Анастасії за незабутню екскурсію! Отримав море емоцій)) Дійсно цікаві, такі живі та натхненні, розповіді змусили ще сильніше полюбити це місто!
Микола
28 февраля 2016 г.
Відвідали Львів на день Валентина. Дійсно чудове, прекресне, мальовниче, цікаве, закохуюче,... місто! Зустрінемося ще не раз. Дякуємо Яні за чудову тематичну екскурсію,успіхів Вам:-)
Олена
9 февраля 2016 г.
Дуже вдячна Яні за чудову екскурсію, захоплюючу та емоційну!! Неможливо не покохати це місто і не повернутися знову!!! Щастя і натхнення Вам, Яночка, і до нової зустричі!!

Оставить отзыв

Другие экскурсии: