Підземелля Львова

Забронювати

Львів ніколи не перестає дивувати. Якщо Ви вважаєте, що достатньо оглянули місто зверху, тоді на Вас чекає ще його підземна частина.

Під час екскурсії «Підземелля Львова» Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – одне з найстаріших львівських підземель XIII ст., в підземеллях Аптеки-музею, де серед значної кількості експонатів тут можна побачити унікальне аптекарське обладнання різних часів, лабораторію алхіміка, дізнатися про лікувальне вино та багато іншого. Також відвідаємо підземелля костелу Єзуїтів з таємничим саркофагом, цікавою архітектурою та панорами Львова, які перенесуть у часі і допоможуть дізнатись як змінювався Львів з ХІІІ до ХІХст.. Ну і як же без атракції! Кавова шахта, де за легендою добувають справжню львівську каву та підземна ріка теж не лишаться поза увагою. Ця прогулянка вабить таємничістю і дарує незабутні емоції, і Ви в цьому можете переконатись!

Тривалість: 2 год.

Вартість екскурсії в збірній групі* (з особи): 100 /75 грн дор./дит. (діти: від 6 до 13 років)

Початок: щодня о 12:00 і 15:00

Додатково оплачуються вхідні квитки (дор/дит.):

 підземелля костелу Єзуїтів – 30 /10 грн/ос.;  Аптека-музей – 30 грн /20 грн (студенти)/10 грн;

Домініканський монастир – 25/15 грн/ос.

* Можлива організація під замовлення. Для організованих груп діють знижки.

Мінімальна вартість індивідуальної екскурсії250грн/год.


Відгуки клієнтів

Алёна
26 грудня 2020 р.
Нам очень понравилась экскурсия и особенно экскурсовод) Ольга все интересно рассказала, показала и в целом понравился подход, ничего лишнего и сами истории реально интересные))
Ліля
20 листопада 2019 р.
Надзвичайно вдячні за екскурсію "Підземний Львів"! На екскурсію вирішили піти спонтанно, зателефонували за телефоном на сайті і виявилося, що з попередньою групою ми не встигли. Але нам запропонували знайти гіда лише для нас двох. Звичайно, такою камерною групою ми побачили і почули набагато більше, могли задавати запитання, на які екскурсовод Лариса дуже терпляче і дотепно відповідала. Майже три години пролетіли як одна мить! Побачили все, на що раніше навіть не звертали увагу, загадали бажання і навіть отримали прекрасні поради що можна ще побачити і куди сходити. Дуже рекомендую!
Konstantin
13 жовтня 2016 р.
Спасибо огромное Татьяне Бойко, за прекрасную экскурсию 9 октября 2016г. Чувствуется любовь к своему городу. Рассказала и показала много интересного из подземной части города. Впечатлений у всех нас огромное количество, хочется вернуться и насыщаться энергией города с Татьяной, еще раз.
Танюшка
10 червня 2016 р.
Дуже дякуємо за екскурсію на все сподобалося)))Тані Бойко за не забутні враження...Щиро дякуємо Тетяні за чудову екскурсію підземеллями Львова. Дізналися багато цікавих фактів з історіі міста. Дуже сподобалось. Радимо всім
Роман и Света
10 травня 2016 р.
Огромное спасибо Назару за интереснейшую экскурсию по подземельям Львова 05 мая 2016 года !!!
Светлана
22 квітня 2016 р.
Экскурсовод Яна сделала нашу экскурсию в подземелья незабываемой,было очень интересно и весело! Яночка,спасибо большое!!!!
Людмила и Александр
20 квітня 2016 р.
Всё было отлично! Наш гид Яна очень интересно провела экскурсию, было увлекательно и интересно. Время было использовано с пользой))) Успехов!
Людмила, Валерія, Максим та Даня
9 квітня 2016 р.
була приємно здивована чіткою організацією. А ще, як на мене, левова доля успішної екскурсії полягає у любові до своєї роботи екскурсовода, яка власне була пронизана цією любов*ю під час розповіді і прогулянки. тому спасибі від мене та гостей з Києва.
Наталия
4 квітня 2016 р.
27 марта заказали экскурсию подземелья Львова. Огромное спасибо экскурсоводу Назару, макисмум информации, такое впечатление как в сказке побывали, очень понравилась экскурсия с ним, мы только жалеем что на один день приехали))) Хочется ещё и ещё раз вернуться во Львов. Наташа и Алёна из Киева.
Ганна
24 березня 2016 р.
Чудова екскурсія, під час якої можна побачити стародавні історичні пам'ятки, замуровану на прикінці 19 століття річку, а також сучасні туристичні цікавинки. Дякуемо! Із задоволенням порадимо Вас нашим друзям.
Настя
1 березня 2016 р.
Спасибо огромное Кате за замечательную экскурсию подземельями Львова. Очень интересно и много нового узнали с парнем буквально за несколько часов и при этом Катя рассказывыала все безумно интересно и смогла увлечь самыми нестандартными истоиями о львовских подземельях. Мы получили множество полижительных эмоций и насытились энергией зачечательного города.))
Діана та Ярослав(Київ)
2 січня 2016 р.
Сьогодні відвідали підземелля Львову разом з Олегом, чудовий екскурсовод, отримали массу задоволення та відповіді на всі запитання. Дякуємо:-)
Виктория
28 листопада 2015 р.
Были с детьми на каникулах во Львове. Посетили экскурсию по Львову плюс подземелья, экскурсовод Никита. Очень увлекательная экскурсия, благодаря Никите узнали о Львове много интересного.
Оксана(Львов)
26 липня 2015 р.
Спасибо Тане за памятную экскурсию по подземельям Львова!Никогда бы не подумала,что их столько в нашем городе!А сколько тайн они хранят!Танюша,ты показала и рассказала столько нового и интригующего про Львов,что я до сих пор под впечатлением!Всем своим знакомым я советую посетить эту экскурсию!
Діана
24 липня 2015 р.
Екскурсія з Анастасією по підземеллях відкрила для мене нову сторінку історії Львова. Дякую гіду за цікаві розповіді, що перенесли на десятки років назад. Анастасія - енергійна, цікаво подає інформацію, враховує побажання туристів, одним словом - фахівець!

Залишити відгук

Інші екскурсії: