Кавовий Львів

Забронювати

Маленькі затишні кав’ярні, кава і до кави – у цьому концентрується Львів. Ми пройдемося вуличками Середмістя, щоб відчути ту особливу атмосферу любові до кави львів’ян, якою вони живуть вже протягом кількох століть. А почнемо свої кавові проходи з площі Данила Галицького, де споруджено пам’ятник нашому славетному землякові Юрію - Францу Кульчицькому, оборонцю Відня, що привіз до нашого міста каву. Ви почуєте не тільки історичні факти і легенди про духмяний кавовий напій, історію вживання кави,  але й дізнаєтесь про першу справжню кав’ярню Львова – «Віденську»; пасаж Андреолпі  на площі Ринок, де відкрилась перша цукерня;  улюблену кав’ярню Івана Франка; історію «Шкотської книги» львівських математиків; поразку чемпіона світу  у Львові, а також улюблені ав’ярні львівської інтелігенції 19 – 20 ст. Завітаємо до сучасних кав’ярень: «Під синьою пляшкою» - тут можна відчути атмосферу Львова часів Австро – Угорщини; «Золотий дукат» - де при вході чатує кавовий лев; «Фреска» - цукеркова кав’ярня з чудовим настінним живописом 18-19 ст., якому завдячує своєю назвою; «Львівська копальня кави» -  тут «видобувають» власне львівську каву …При бажанні зможете продегустувати різні сорти кави  або побувати і стати активним учасником на кавовій церемонії.

Тривалість екскурсії – 2,5 год.
Вартість – 100 грн з особи

*Проводиться за умови збору групи від 3 осіб, вартість не в групі - від 300грн. (мін. 2год.)

**Додатково оплачується дегустація кави чи кавова церемонія (за умови збору 5 осіб).

 


Відгуки клієнтів

Людмилка і Ірина
14 серпня 2018 р.
Дякую за дуже цікаву, теплу і приємну на смак екскурсію. Це найкращий наш спогад про Львів. Дякую пані Олі, яка вміє зацікавити розповіддю про рідне місто і зважає на прохання туристів. Спробували фірмову львівську каву і шоколад. Рекомендую!
Олександр та Валерія
24 жовтня 2016 р.
Велике спасибі, за неповторних "подих" кави у цій прекрасній екскурсії. Дякуємо Вам Ольго Василівно :)
Дар'я
15 жовтня 2016 р.
Сьогодні побували на цій чудовій екскурсії.Пані Ольга, справжній професіонал свого діла, поділилась з нами знанням кавової історії міста ,як зі своїми старими друзями!Незважаючи на дощ, Ольга провела нас всіма злачними кав'ярнями розказала багато цікавих байок , дуже дякуємо за гарно провелений час. Будемо рекомендумати цю екскурсію своїм знайомим!
Наталя
14 жовтня 2016 р.
Велике спасибі екскурсоводу Насті! Дуже цікаво та весело проводить екскурсію!:) Моя сім"я в захваті від Львова. Неодмінно приїдемо ще .
Аліна
7 жовтня 2016 р.
Дуже дякую Тетяні за чудову екскурсію! Все було прекрасно:))
Zbyszek
30 вересня 2016 р.
Wycieczka Kawowy Lwów jest jedną z piękniejszych. Polecam gorąco.
Андрій
15 квітня 2016 р.
Доброго дня! Дякую за екскурсію пані Ользі! Відкрив для себе зовсім інший Львів: теплий, ароматний та затишний)

Залишити відгук

Інші екскурсії: