Храми Львова

Забронювати

Місто ста церков, симбіоз культур і релігій, Львів завжди славився вишуканою красою своїх храмів та різноманітністю стилів. Пропонуємо  зустрітись із духовною спадщиною нашого міста, відвідати храми різних конфесій, різних епох. Серед них - головний храм вірмен України, Латинський кафедральний собор, православні та греко-католицькі церкви.

Також є чудова нагода відвідати музей релігії і атеїзму або переглянути унікальну колекцію старовинних ікон, збережених митрополитом Андреєм Шептицьким, поговорити про формування і особливості західноукраїнського іконостасу на прикладі Богородчанськї святині.


Тривалість: 2,5 години 
Ціна з особи*: 90грн 

*Проводиться за умови збору групи від 3 осіб, вартість не в групі - від 300грн. (мін. 2год.)
Додатково оплачуються вхідні квитки: Латинська катедра - 10 грн/дор/дит.; Вірменський собор - 7 грн/дор., 1грн/дит.


Відгуки клієнтів

Володимир м.Київ
7 липня 2019 р.
Відпочивали в м.Львів в кінці травня 2019р. з жінкою. Від усієї душі хочу подякувати всім працівникам цієї туристичної агенції за доброзичливість, професіоналізм, повагу до клієнта. Ми замовляли декілька екскурсій і завжди залишалися задоволеними побаченим і почутим. Щиро дякую і бажаю Вам успіхів.
Марія
20 березня 2019 р.
Вже писала в іншій темі, наш екскурсовод була Світлана! Чудовий фахівець, багато історичних фактів, цікаво, інформативно! Величезна подяка! Було б більше часу, ми з нею ще інші екскурсії відвідали!
Дві сестри з Києва, 19 грудня
22 грудня 2018 р.
Нашим гідом була чарівна дівчина Світлана. Неймовірно насичена, цікава подорож "через віки". Рівень освідченості екскурсовода - вражає. Навіть не знаєш чого більше було почуто - історії чи мистецтва цих храмів. Всім обов"язково рекомендую прослухати , збагатити себе цією мандрівкою. Ще хочу висловити подяку Світлані, бо провести екскурсію і говорити на морозі 2,5 години не просто. Хай щастить.!
Людмила и Александр
19 жовтня 2016 р.
Всё было отлично! Наш гид Яна очень интересно провела экскурсию, было увлекательно и интересно. Время было использовано с пользой))) Успехов!
Наталия
19 жовтня 2016 р.
27 марта заказали экскурсию подземелья Львова. Огромное спасибо экскурсоводу Назару, макисмум информации, такое впечатление как в сказке побывали, очень понравилась экскурсия с ним, мы только жалеем что на один день приехали))) Хочется ещё и ещё раз вернуться во Львов. Наташа и Алёна из Киева.
Наталья та Сашко (Київ)
7 жовтня 2016 р.
Торік, у серпні, були на екскурсії з екскурсоводом Тетяною Бойко. Було дуже цікаво і мені й синові (14 років). Ми практично нічого з почутого до цього не знали тому задавали дуже багато питань і на всі отримували вичерпні цікаві відповіді. Тетяна не просто професіонал, але і приємний співрозмовник закоханий в своє місто, що передає цю любов гостям. Сподіваємося ще приїхати до Львова і знову порадувати себе цікавими розповідями Тетяни.
Светлана и Ольга
21 вересня 2016 р.
На экскурсии по храмам Львова мы были летом. Потом много путешествовали, в т. числе и за границу. и все время вспоминали Львов, нашего гида Татьяну.Со своим цветочком она была похожа на фею.Огромнейшее спасибо! У нас действительно чудесная страна и интересная история. Татьяна умудрилась рассказывать нам о храмах через жизнь людей. Львов ожил, мы переносились из одной эпохи в другую. потом оказались на галереях военного храма Петра и Павла, залезли на башню храма св Елизаветы. При этом услышали много серьезных вещей об истории религий иконах храмовой архитектуре. Львовяне, вы замечательные люди! Спасибо Татьяне, спасибо все сотрудникам турагенства. Чувствуется дружный коллектив единомышленников! Приедем сами еще не раз и всем друзья раздаем ваши контакты.
Туристки
27 червня 2016 р.
Гарні храми, архітектура, історія......... чудова екскурсія! Дякуємо! Окремо хочемо подякувати нашому екскурсоводу Тані.
Андрей
25 березня 2016 р.
Дуже вдячний за чудову екскурсію.
м. Кіровоград
9 березня 2016 р.
Щиро дякуємо за цікаву та надзвичайно пізнавальну екскурсію! Ми з чоловіком ні хвилини не пожалкували, що однією з наших екскурсій по Львову була саме ця - "Львів сакральний". А тому рекомендуємо всім відвідати сакральні місця Львова, дізнатися їхню історію та гарно провести свій час!

Залишити відгук

Інші екскурсії: