Автобусно-пішохідна екскурсія давніми передмістями

Забронювати

Екскурсія  Львовом для тих, котрі натомилися від галасливої площі Ринок, не люблять багато ходити, та все ж хочуть побачити ще багато цікавого.  Більшість об’єктів Ви оглянете з вікон автобуса, а в трьох найцікавіших куточках нашого міста будуть зупинки. На три години Ви поринете у захоплюючу мандрівку старовинним та сучасним Львовом, оглянете панораму міста з найвищої вершини – гори Високий Замок, проїдете однією з найстаріших дільниць нашого міста – Личаковом, пройдете стежками Личаківського некрополя. Також оглянете барокову пам’ятку архітектури середини XVIII ст. – Архикатедральний собор Святого Юра, побачите корпуси найбільших і найстаріших львівських вузів – Політехніки та Львівського університету та ще багато іншого.

Тривалість: 3 год

Вартість екскурсії в збірній групі* (з особи):  150/120 грн дор./дит(діти до 13 років, без місця – безкоштовно)

Початок: щодня об 11:00 і 14:00, збір за адресою пл. Ринок, 29 ( внутрішній дворик, справа)

Додатково оплачуються вхідні квитки: Личаківське кладовище –50/30 грн дор./дит. (студ.)

* Можлива організація під замовлення. Вартість індивідуальної екскурсії з врахуванням витрат на транспорт (за групу) потрібно уточнювати у менеджера!


Відгуки клієнтів

Юрий
16 жовтня 2018 р.
Выброшеные деньги и время(. Места в автобусе не распределены, информации подано мало, под конец экскурсии фраза: "якось відпрацювати треба до другої години" и проезд мимо заявленных достопримечательностей с оговоркой негде стать...
Артем
25 вересня 2018 р.
Дякую за цікаву, і змістовну єксурсію. Богдан дуже любить свою роботу. 25/09/2018 Автобусно пішиходна 12 Балов
Наталья
26 лютого 2017 р.
От этой экскурсии я получила море удовольствия! Спасибо огромное гиду Анне, она умничка!!! Данная экскурсия завораживает, чего стоит только Лычаковское кладбище и собор Святого Юра. Все настолько было интересно, что хотелось еще продолжения:))) А фирме Openway отдельное спасибо за оперативность. Утром заказали экскурсию и уже в обед, мы на нее отправились. Без всяких проблем. Так держать! :)))
Аліна
20 лютого 2017 р.
Чудова та дуже змістовна екскурсія.З неї ми дізналися багато нового.
Денис
20 лютого 2017 р.
20.02.2017 в 11:00 вместе с чудесным гидом Анной окунулись в замечательный мир Львова - жемчужины Европы. Интересно и познавательной. Посетили кучу крутых мест. Особенно впечатлила самая высокая точка Львова. Вид сногсшибательный! Кто поедет - не нойте что высоко лезть. Оно того стоит)))))). Огромное спасибо Анне и компании OpenWay за незабываемые эмоции и ощущения. Денис и Наталья.
Микола
12 грудня 2016 р.
Дякуємо за цікаву і змістовну екскурсію екскурсовода Михайлу. Під час екскурсії дізналися багато нової інформації про Львів та його історію. Успіхів та процвітання всім організаторам екскурсії та екскурсоводу Михайлу. З такими фахівцями до Львова потік туристів буде тільки збільшуватися. Ми знову хочемо до Львова щоб пройти новими туристичними маршрутами, хочемо до міста яке захоплює...
Сабрие
1 листопада 2016 р.
Увлекательная экскурсия 31.10.2016. Спасибо нашему проводнику Василю за интересные исторические факты, глубокий анализ событий во Львове тех времён. Видна его любовь к своему и высокий профессионализм!
Openway
5 серпня 2016 р.
Добрьій день! Забронировать екскурсию можна так же по телефонам, указанньім на сайте. Приносим извинения за технические неполадки, наши сотрудники уже работают над их устранением. Надеемся встретиться с Вами на екскурсии. С уважением - команда Openway
Инна
5 серпня 2016 р.
Добрый день)скажите пожалуйста как забронирывать экскурсию на завтра ?..при бронировании появляется ошибка.
Андрей (Тамбов)
4 серпня 2016 р.
Огромное спасибо! Во Львов можно влюбиться с первого взгляда, лучший європейский город, обязательно вернусь сюда.
Мила, Днепр
2 серпня 2016 р.
Экскурсовод Ольга...Ее завораживающий голос, мелодичную и красивую речь можно слушать бесконечно, закрыв глаза и даже не глядя на исторические объекты... Браво! Спасибо!
Кароліна та Ірина (Київ)
11 червня 2016 р.
Це була наша перша екскурсія по приїзду до Львова, і вона справила на нас дуже гарне враження, даючи початок нашому знайомству з містом. Богдан був нашим екскурсоводом, і ми маємо лише позитивні відгуки про його роботу. Організація на шаленому рівні, цікаві розповіді, гарні жарти, що розбавляли історичні відомості. Богдан відповів на все, що цікавило мене упродовж екскурсії, показуючи блискуче знання подій того часу. Загалом, екскурсія залишила після себе приємний слід. Бажаємо й надалі проводити такі ж чудові екскурсії!
Ганна
24 березня 2016 р.
Цікава екскурсія. За декілька годин можна відвідати три віддалені об'єкти, дорогою почувши різні історичні факти, легенди, байкі.
Тамара
8 березня 2016 р.
Ставим 5. Предыдущий раз промахнулась, извините!!!!
Тамара
8 березня 2016 р.
Спасибо большое экскурсоводам - Тане, Кате и Назару за прекрасные экскурсии 6 и 7 марта. Мы влюбились во Львов.

Залишити відгук

Інші екскурсії: