Почаїв та джерело Святої Анни

Забронювати

Пропонуємо Вам провести день відвідавши Почаївську лавру та джерело Святої Анни. Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. До комплексу лаври входять Свято-Успенський собор (зведений за керівництва Я. Г. Гофмана у кінці XVIII ст.), Троїцький собор (архітектор Олексій Щусєв, автор Мавзолею Леніна та Казанського вокзалу у Москві), монаші келії, Архієрейський дім та 65-метрова дзвіниця, на якій є дзвін вагою 11,5 тон. Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію закладення лаври і її храмів, почуєте чудесні історії зцілення, які тут відбулися, оглянете інтер’єри монастирських церков, де є багато цінних ікон та розписів, ознайомитесь з головними святинями. З Почаєва поїдемо до скиту та джерела святої Анни. По дорозі туди екскурсовод розкаже Вам про історію цього місця. Тут також можна буде набрати цілющої води, а крім того зануритися у басейн з джерельною водою.

Тривалість: 9 годин, протяжність маршруту – 360км.

Вартість екскурсії : 600/550 грн./ос. (з дорослого/дитини до 13 років)
Час та місце збору: щосуботи (також у релігійні свята) о 8:45, площа Ринок, 29 (внутрішній дворик).

Вартість вхідних квитків: Почаївська Лавра – 15 грн/ос.

Харчування: пісна їжа у трапезні на території лаври — від 40 грн; кав’ярня одразу при виході із лаври — від 40 грн.

Взяти зі собою: хустинку та спідницю для жінок, рушник та змінне взуття для тих, хто хоче зануритись в джерелі, пляшку для свяченої води. Для занурення в джерелі також потрібно мати: для жінок – сорочку із закритими плечима, для чоловіків – довгу футболку і шорти.


Відгуки клієнтів

Володимир м.Київ
7 липня 2019 р.
Якщо ви ще не обрали цю екскурсію раджу не гаяти часу, вона того варта, ми з жінкою залишилися в захваті від побаченого і почутого. Описувати це немає сенсу, це треба бачити своїми очима доторкнутися своїми руками. Окрема подяка пані Олі яка піклувалася про нас і підказувала дуже багато простих побутових речей, велика їй подяка і шана.
Аліна
20 лютого 2017 р.
Була у Львові в серпні 2016,дуже хотіла відвідати Почаївську Лавру,і оз.Святої Анни,дуже задоволена залишилася поїздкою,екскурсія була чудова,все вдало продумано.Вразило те ,що не потрібно вносити ніякої передплати,все на довірі до клієнтів.Також напередодні поїздки зателефонували та повідомили про час та місце відправлення.Львів супер!Хочу сюди знову і знову!
Вiкторiя
25 вересня 2015 р.
29.08.2015р. разом з чоловiком ми вiдвыдали екскурсiю до Почаївської Лаври та купелi Святої Анни, завчасно забронювавши мiсця телефоном з Днiпропетровська. Передоплату не залишали, тому дуже хвилювались, щоб екскурсiя вiдбулась, адже саме заради неї ми приїздили до Львову. Хочу подякувати працiвникам агенства за довiру та своєчасне повiдомлення про мiсце i час проведення екскурсiї. Окрема подяка гiду Iгору за цiкавi та захоплюючi розповiдi, вiн подарував всiм гарний настрiй та неабутнi враження вiд екскурсiї! Нам все дуже сподобалось! До нових зустрiчей!
Світлана
24 вересня 2015 р.
Відвідувала місто Львів на День незалежності. Передчасно запланувала екскурсію в Почаїв та купелі Святої Анни. Екскурсією залишилась дуже задоволено. Такі святі місця необхідно відвідувати, тому що ми заряджаємося позитивною енергією та Божої силою. Дякую співробітникам екскурсійного агентства за організацію цікавих поїздок. До нових зустрічей! З повагою, Світлана, и. Київ
Ірина
27 липня 2015 р.
26.07.2015. Залишилась задоволеною. Забронювала ексткурсію з Києва, представники компанії хвилювались про мене. Все вчасно проведено, ніхто нікого не чекав, екскурсовод знав де зробити які зупинки, усе показав для нас на території самої Лаври, щом не лише історичні відомості дізнатись, а й приклонитись біля свяьтх місць. Дуже вдячна. Сподіваюсь на нові зустрічі.

Залишити відгук

Інші екскурсії: