Почаев и источник Святой Анны

Забронировать

Предлагаем Вам провести день, посетив Почаевскую лавру, источник Святой Анны. Известна во всем православном мире Святоуспенская Почаевская Лавра возвышается над Кременецкими горами, и притягивает к себе уже за десятки километров. К комплексу лавры входят Святоуспенский собор (возведен при руководстве Я. Г. Гофмана в конце XVIII в.), Троицкий собор (архитектор Алексей Щусев, автор Мавзолея Ленина и Казанского вокзала в Москве), монашеские кельи, Архиерейский дом и 65-метровая колокольня, на которой есть колокол весом 11,5 тон. Во время экскурсии Вы узнаете об истории лавры и ее храмов, услышите чудесные истории исцеления, которые здесь состоялись, осмотрите интерьеры монастырских церквей, где есть много ценных икон и росписей, ознакомитесь с главными святынями. Из Почаева поедем к скиту и источнику святой Анны. По пути туда экскурсовод расскажет Вам об истории этого места. Здесь также можно будет набрать целебной воды, и кроме того погрузиться в бассейн с лечебной водой.

Длительность: 9 часов, продолжительность маршрута – 360км.

Стоимость экскурсии :  600/550 грн./чел. (со взрослого/ребенка до 13 лет)

Время и место сбора: каждую субботу в 8:45, площадь Рынок, 29 (внутренний дворик).

Стоимость входных билетов :  Почаевская Лавра – 15 грн/чел.

Питание: постная еда в трапезной на территории лавры –от 40 грн;  кофейня  на выходе из лавры – от 40 грн.

Взять с собой: платочек и юбку для женщин, полотенце и сменная обувь для тех, кто хочет погрузиться в источнике, бутылку для святой воды. Для погружения в источнике также нужно иметь: для женщин – рубашку с закрытыми плечами, для мужчин – длинную футболку и шорты.


Отзывы клиентов

Володимир м.Київ
7 июля 2019 г.
Якщо ви ще не обрали цю екскурсію раджу не гаяти часу, вона того варта, ми з жінкою залишилися в захваті від побаченого і почутого. Описувати це немає сенсу, це треба бачити своїми очима доторкнутися своїми руками. Окрема подяка пані Олі яка піклувалася про нас і підказувала дуже багато простих побутових речей, велика їй подяка і шана.
Аліна
20 февраля 2017 г.
Була у Львові в серпні 2016,дуже хотіла відвідати Почаївську Лавру,і оз.Святої Анни,дуже задоволена залишилася поїздкою,екскурсія була чудова,все вдало продумано.Вразило те ,що не потрібно вносити ніякої передплати,все на довірі до клієнтів.Також напередодні поїздки зателефонували та повідомили про час та місце відправлення.Львів супер!Хочу сюди знову і знову!
Вiкторiя
25 сентября 2015 г.
29.08.2015р. разом з чоловiком ми вiдвыдали екскурсiю до Почаївської Лаври та купелi Святої Анни, завчасно забронювавши мiсця телефоном з Днiпропетровська. Передоплату не залишали, тому дуже хвилювались, щоб екскурсiя вiдбулась, адже саме заради неї ми приїздили до Львову. Хочу подякувати працiвникам агенства за довiру та своєчасне повiдомлення про мiсце i час проведення екскурсiї. Окрема подяка гiду Iгору за цiкавi та захоплюючi розповiдi, вiн подарував всiм гарний настрiй та неабутнi враження вiд екскурсiї! Нам все дуже сподобалось! До нових зустрiчей!
Світлана
24 сентября 2015 г.
Відвідувала місто Львів на День незалежності. Передчасно запланувала екскурсію в Почаїв та купелі Святої Анни. Екскурсією залишилась дуже задоволено. Такі святі місця необхідно відвідувати, тому що ми заряджаємося позитивною енергією та Божої силою. Дякую співробітникам екскурсійного агентства за організацію цікавих поїздок. До нових зустрічей! З повагою, Світлана, и. Київ
Ірина
27 июля 2015 г.
26.07.2015. Залишилась задоволеною. Забронювала ексткурсію з Києва, представники компанії хвилювались про мене. Все вчасно проведено, ніхто нікого не чекав, екскурсовод знав де зробити які зупинки, усе показав для нас на території самої Лаври, щом не лише історичні відомості дізнатись, а й приклонитись біля свяьтх місць. Дуже вдячна. Сподіваюсь на нові зустрічі.

Оставить отзыв

Другие экскурсии: