Святий Вечір у Львові (Різдвяна вечеря)

Забронювати

Коли на небі зійде перша зоря, яка сповістить благу вість, запрошуємо Вас на Святвечір. Для галичан це особливе дійство, яке збирає за столом усю родину і розпочинає цикл різдвяних святкувань. Львівські господині ще спозаранку готують святковий стіл з 12 пісних страв: перш за все, кутя і узвар, галицький борщ з вушками, варенички з начинкою, рибка, голубці з грибочками, квашенина, пампухи… Умм, відчуваєте, як пахне? Спробуйте й Ви традиційні смаколики та пориньте у святкову атмосферу українського Різдва з вертепом та колядками!

Початок заходу 6 січня 2020 у ресторані готелю “Банк” 5***** (центр містао18:00 

Тривалість1,5 год. Згодом гості можуть ненадовго залишитися в ресторані.

Вартість (на українській мові) –  дор. – 845 грн; діти до 13 років вкл. – 745 грн. Діти до 3-х  років без місця та харчування - безкоштовно 

Вартість включає: дегустацію 12 традиційний пісних страв (без алкоголю) в ресторані, супровід заходу колоритним ведучим та розповідь про традиції святкування, виступ традиційного Вертепу.

Орієнтовне меню (вихід на особу): Кутя (150 г), oселедець з цибулькою (100/25),асорті маринованих овочів (100), вінігрет з опеньками (150), скумбрія запечена з овочами терне(150), борщок (200), вушка з грибами (50), голубці з картоплею (100),вареники 2-х видів (з капустою та картоплею) (300), пампухи з маком (100), узвар (500 мл), мінеральна вода.

Святкуємо Різдво разом!


Відгуки клієнтів

Немає відгуків

Залишити відгук

Інші екскурсії: