Новий Рік в Ужгороді та термальні купання

Забронювати

Засніжені гори, забави, замки, вина, термальні басейни, водоспади, зимовий Ужгород, все найкраще, що є в зимовому Закарпатті чекає на Вас!

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (09:00) - Пилипець (обід, огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба) - Середнє (дегустація вина) - Ужгород  (вечеря та ночівля в готелі, поселення о 21:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) - Косино (купання в термальних басейнах) - Мукачево (обід екскурсія замком) - Ужгород (повернення в готель, приготування до зустрічі Нового року).

3 день: сніданок і виїзд (11:00) -Ужгород (екскурсія містом, замком, вільний час) - Барвінок  (купання в термальному комплексі “Золота гора”) - Львів (повернення до 23:00).

ВАРТІСТЬ туру: 2 495 грн./особа. Для дітей (до 12р.) діють знижки.

Дата: 30 грудня - 1 січня 2019

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі (2 ночі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: Новорічний бенкет, харчування та вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації.

За детальнішою інформацією стосовно туру звертайтесь до менеджера!!! Також дізнавайтесь про Новорічні тури у інших напрямках (Закарпаття, Карпати та Поділля)!


Відгуки клієнтів

Немає відгуків

Залишити відгук

Інші екскурсії: