10 Родзинок Закарпаття (зимовий варіант)

Забронювати

Карпати, замки, палаци, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття

 1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні та дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах)* – Берегівський р-н (повернення в садиби о 20:30, вечеря). (*Взимку, за несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) купання в чанах в с. Лумшори може бути змінене на купання в нових термальних комплексах - “Жайворонок” у м. Берегово  або “Золота гора” у с. Барвінок біля Ужгорода (вартість: 250 грн. за 2 год. з особи).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (дегустація сиру, купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Келечин (дегустація води) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:30).

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 2 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Тур відбувається кожної п'ятниці.  За детальнішою інформацією стосовно туру звертайтесь до менеджера.


Відгуки клієнтів

Немає відгуків

Залишити відгук

Інші екскурсії: