Sacred Lviv

Rezerwa

Miasto stu kościołów symbioza kultur i religii, Lwów zawsze był znany ze swoich wyjątkowe piękno i różnorodność stylów świątyń. Proponujemy, aby spotkać się z duchowego dziedzictwa naszego miasta, odwiedzając kościoły różnych wyznań, różnych epok. Wśród nich - główną świątynią Ormian Ukrainy, Katedra Łacińska, prawosławnych i katolickich kościołach greckich.

Jest też świetna okazja, aby odwiedzić Muzeum religii i ateizmu lub zobaczyć unikatową kolekcję dawnych ikon zapisany Metropolita Andriej Szeptycki, mówić o tworzeniu i cech zachodniej ikonostasu na przykład Bohorodchanske sanktuarium.

Czas trwania: 2,5 godziny
Cena za grupę: min. 500uah


Recenzje

Володимир м.Київ
7 lipca 2019
Відпочивали в м.Львів в кінці травня 2019р. з жінкою. Від усієї душі хочу подякувати всім працівникам цієї туристичної агенції за доброзичливість, професіоналізм, повагу до клієнта. Ми замовляли декілька екскурсій і завжди залишалися задоволеними побаченим і почутим. Щиро дякую і бажаю Вам успіхів.
Марія
20 marca 2019
Вже писала в іншій темі, наш екскурсовод була Світлана! Чудовий фахівець, багато історичних фактів, цікаво, інформативно! Величезна подяка! Було б більше часу, ми з нею ще інші екскурсії відвідали!
Дві сестри з Києва, 19 грудня
22 grudnia 2018
Нашим гідом була чарівна дівчина Світлана. Неймовірно насичена, цікава подорож "через віки". Рівень освідченості екскурсовода - вражає. Навіть не знаєш чого більше було почуто - історії чи мистецтва цих храмів. Всім обов"язково рекомендую прослухати , збагатити себе цією мандрівкою. Ще хочу висловити подяку Світлані, бо провести екскурсію і говорити на морозі 2,5 години не просто. Хай щастить.!
Людмила и Александр
19 października 2016
Всё было отлично! Наш гид Яна очень интересно провела экскурсию, было увлекательно и интересно. Время было использовано с пользой))) Успехов!
Наталия
19 października 2016
27 марта заказали экскурсию подземелья Львова. Огромное спасибо экскурсоводу Назару, макисмум информации, такое впечатление как в сказке побывали, очень понравилась экскурсия с ним, мы только жалеем что на один день приехали))) Хочется ещё и ещё раз вернуться во Львов. Наташа и Алёна из Киева.
Наталья та Сашко (Київ)
7 października 2016
Торік, у серпні, були на екскурсії з екскурсоводом Тетяною Бойко. Було дуже цікаво і мені й синові (14 років). Ми практично нічого з почутого до цього не знали тому задавали дуже багато питань і на всі отримували вичерпні цікаві відповіді. Тетяна не просто професіонал, але і приємний співрозмовник закоханий в своє місто, що передає цю любов гостям. Сподіваємося ще приїхати до Львова і знову порадувати себе цікавими розповідями Тетяни.
Светлана и Ольга
21 września 2016
На экскурсии по храмам Львова мы были летом. Потом много путешествовали, в т. числе и за границу. и все время вспоминали Львов, нашего гида Татьяну.Со своим цветочком она была похожа на фею.Огромнейшее спасибо! У нас действительно чудесная страна и интересная история. Татьяна умудрилась рассказывать нам о храмах через жизнь людей. Львов ожил, мы переносились из одной эпохи в другую. потом оказались на галереях военного храма Петра и Павла, залезли на башню храма св Елизаветы. При этом услышали много серьезных вещей об истории религий иконах храмовой архитектуре. Львовяне, вы замечательные люди! Спасибо Татьяне, спасибо все сотрудникам турагенства. Чувствуется дружный коллектив единомышленников! Приедем сами еще не раз и всем друзья раздаем ваши контакты.
Туристки
27 czerwca 2016
Гарні храми, архітектура, історія......... чудова екскурсія! Дякуємо! Окремо хочемо подякувати нашому екскурсоводу Тані.
Андрей
25 marca 2016
Дуже вдячний за чудову екскурсію.
м. Кіровоград
9 marca 2016
Щиро дякуємо за цікаву та надзвичайно пізнавальну екскурсію! Ми з чоловіком ні хвилини не пожалкували, що однією з наших екскурсій по Львову була саме ця - "Львів сакральний". А тому рекомендуємо всім відвідати сакральні місця Львова, дізнатися їхню історію та гарно провести свій час!

Napisać recenzje

Інші екскурсії: