Підземелля Львова

Rezerwa

Львів ніколи не перестає дивувати. Якщо Ви вважаєте, що достатньо оглянули місто зверху, тоді на Вас чекає ще його підземна частина.

Під час екскурсії «Підземелля Львова» Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – одне з найстаріших львівських підземель XIII ст., в підземеллях Аптеки-музею, де серед значної кількості експонатів тут можна побачити унікальне аптекарське обладнання різних часів, лабораторію алхіміка, дізнатися про лікувальне вино та багато іншого. Також відвідаємо підземелля костелу Єзуїтів з таємничим саркофагом, цікавою архітектурою та панорами Львова, які перенесуть у часі і допоможуть дізнатись як змінювався Львів з ХІІІ до ХІХст.. Ну і як же без атракції! Кавова шахта, де за легендою добувають справжню львівську каву та підземна ріка теж не лишаться поза увагою. Ця прогулянка вабить таємничістю і дарує незабутні емоції, і Ви в цьому можете переконатись!

Тривалість: 2 год.

Вартість екскурсії в збірній групі* (з особи): 100 /75 грн дор./дит. (діти: від 6 до 13 років)

Початок: щодня о 12:00 і 15:00

Додатково оплачуються вхідні квитки (дор/дит.):

 підземелля костелу Єзуїтів – 30 /10 грн/ос.;  Аптека-музей – 30 грн /20 грн (студенти)/10 грн;

Домініканський монастир – 25/15 грн/ос.

* Можлива організація під замовлення. Для організованих груп діють знижки.

Мінімальна вартість індивідуальної екскурсії250грн/год.


Recenzje

Алёна
26 grudnia 2020
Нам очень понравилась экскурсия и особенно экскурсовод) Ольга все интересно рассказала, показала и в целом понравился подход, ничего лишнего и сами истории реально интересные))
Ліля
20 listopada 2019
Надзвичайно вдячні за екскурсію "Підземний Львів"! На екскурсію вирішили піти спонтанно, зателефонували за телефоном на сайті і виявилося, що з попередньою групою ми не встигли. Але нам запропонували знайти гіда лише для нас двох. Звичайно, такою камерною групою ми побачили і почули набагато більше, могли задавати запитання, на які екскурсовод Лариса дуже терпляче і дотепно відповідала. Майже три години пролетіли як одна мить! Побачили все, на що раніше навіть не звертали увагу, загадали бажання і навіть отримали прекрасні поради що можна ще побачити і куди сходити. Дуже рекомендую!
Konstantin
13 października 2016
Спасибо огромное Татьяне Бойко, за прекрасную экскурсию 9 октября 2016г. Чувствуется любовь к своему городу. Рассказала и показала много интересного из подземной части города. Впечатлений у всех нас огромное количество, хочется вернуться и насыщаться энергией города с Татьяной, еще раз.
Танюшка
10 czerwca 2016
Дуже дякуємо за екскурсію на все сподобалося)))Тані Бойко за не забутні враження...Щиро дякуємо Тетяні за чудову екскурсію підземеллями Львова. Дізналися багато цікавих фактів з історіі міста. Дуже сподобалось. Радимо всім
Роман и Света
10 maja 2016
Огромное спасибо Назару за интереснейшую экскурсию по подземельям Львова 05 мая 2016 года !!!
Светлана
22 kwietnia 2016
Экскурсовод Яна сделала нашу экскурсию в подземелья незабываемой,было очень интересно и весело! Яночка,спасибо большое!!!!
Людмила и Александр
20 kwietnia 2016
Всё было отлично! Наш гид Яна очень интересно провела экскурсию, было увлекательно и интересно. Время было использовано с пользой))) Успехов!
Людмила, Валерія, Максим та Даня
9 kwietnia 2016
була приємно здивована чіткою організацією. А ще, як на мене, левова доля успішної екскурсії полягає у любові до своєї роботи екскурсовода, яка власне була пронизана цією любов*ю під час розповіді і прогулянки. тому спасибі від мене та гостей з Києва.
Наталия
4 kwietnia 2016
27 марта заказали экскурсию подземелья Львова. Огромное спасибо экскурсоводу Назару, макисмум информации, такое впечатление как в сказке побывали, очень понравилась экскурсия с ним, мы только жалеем что на один день приехали))) Хочется ещё и ещё раз вернуться во Львов. Наташа и Алёна из Киева.
Ганна
24 marca 2016
Чудова екскурсія, під час якої можна побачити стародавні історичні пам'ятки, замуровану на прикінці 19 століття річку, а також сучасні туристичні цікавинки. Дякуемо! Із задоволенням порадимо Вас нашим друзям.
Настя
1 marca 2016
Спасибо огромное Кате за замечательную экскурсию подземельями Львова. Очень интересно и много нового узнали с парнем буквально за несколько часов и при этом Катя рассказывыала все безумно интересно и смогла увлечь самыми нестандартными истоиями о львовских подземельях. Мы получили множество полижительных эмоций и насытились энергией зачечательного города.))
Діана та Ярослав(Київ)
2 stycznia 2016
Сьогодні відвідали підземелля Львову разом з Олегом, чудовий екскурсовод, отримали массу задоволення та відповіді на всі запитання. Дякуємо:-)
Виктория
28 listopada 2015
Были с детьми на каникулах во Львове. Посетили экскурсию по Львову плюс подземелья, экскурсовод Никита. Очень увлекательная экскурсия, благодаря Никите узнали о Львове много интересного.
Оксана(Львов)
26 lipca 2015
Спасибо Тане за памятную экскурсию по подземельям Львова!Никогда бы не подумала,что их столько в нашем городе!А сколько тайн они хранят!Танюша,ты показала и рассказала столько нового и интригующего про Львов,что я до сих пор под впечатлением!Всем своим знакомым я советую посетить эту экскурсию!
Діана
24 lipca 2015
Екскурсія з Анастасією по підземеллях відкрила для мене нову сторінку історії Львова. Дякую гіду за цікаві розповіді, що перенесли на десятки років назад. Анастасія - енергійна, цікаво подає інформацію, враховує побажання туристів, одним словом - фахівець!

Napisać recenzje

Інші екскурсії: