Підземелля Львова

Забронювати

Львів ніколи не перестає дивувати. Якщо Ви вважаєте, що достатньо оглянули місто зверху, тоді на Вас чекає ще його підземна частина.

Під час екскурсії «Підземелля Львова» Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – одне з найстаріших львівських підземель XIII ст., в підземеллях Аптеки-музею, де серед значної кількості експонатів тут можна побачити унікальне аптекарське обладнання різних часів, лабораторію алхіміка, дізнатися про лікувальне вино та багато іншого. Також відвідаємо підземелля костелу Єзуїтів з таємничим саркофагом, цікавою архітектурою та панорами Львова, які перенесуть у часі і допоможуть дізнатись як змінювався Львів з ХІІІ до ХІХст.. Ну і як же без атракції! Кавова шахта, де за легендою добувають справжню львівську каву та підземна ріка теж не лишаться поза увагою. Ця прогулянка вабить таємничістю і дарує незабутні емоції, і Ви в цьому можете переконатись!

Тривалість: 2 год.

Вартість екскурсії в збірній групі* (з особи): 100 /75 грн дор./дит. (діти: від 6 до 13 років)

Початок: щодня о 12:00 і 15:00

Додатково оплачуються вхідні квитки (дор/дит.):

 підземелля костелу Єзуїтів – 30 /10 грн/ос.;  Аптека-музей – 30 грн /20 грн (студенти)/10 грн;

Домініканський монастир – 25/15 грн/ос.

* Можлива організація під замовлення. Для організованих груп діють знижки.

Мінімальна вартість індивідуальної екскурсії250грн/год.


Відгуки клієнтів

Антон
22 липня 2015 р.
Велике дякую Анастасії і за хорошу організацію, і за захоплюючу екскурсію. За декілька годин побачив багато нового і цікавого. Особливо сподобалось таємниче підземелля монахів-домініканців й історії екскурсовода про це місце. Враження не передати словами. Раджу всім відвідати цю екскурсію!
Стас
21 липня 2015 р.
Дуже вдячний Анастасії за незабутню екскурсію! Отримав море емоцій)) Дійсно цікаві, такі живі та натхненні, розповіді змусили ще сильніше полюбити це місто!

Залишити відгук

Інші екскурсії: