Сиро-винний тур Закарпаттям

Забронювати

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – озеро Синевир (екскурсія та обід)– Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:00).

*Зимовий варіант: у зв’язку із коротким світловим днем, в типовому літньому турі огляд озера Синевир замінено на оленячу ферму, купівлю виробів із лози в Ізі, дегустацію унікальної мінеральної води в Келечині та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця в місті Міжгір’я. 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації. 

Тур відбувається щосуботи (в літній період і щосереди)


Відгуки клієнтів

Адмін.
8 грудня 2018 р.
Найближчий "Сиро-винний тур Закарпаттям" 22.12.18. Дізнатися детальнішу інформацію стосовно туру чи забронювати можете у менеджера, зателефонувавши на вказані номери.
Анна
6 грудня 2018 р.
Какого числа тур? В 20 числах?
Юлия
28 червня 2018 р.
К сожалению с нами так никто и не связался. Очень хотелось поехать в тур, НО....
Лилия, Донецкая область
25 липня 2017 р.
Все было чудесно! Поездка осуществлялась на комфортабельном автобусе, слаженный тандем гид и водитель; погода достаточно теплая, уютно было и в автобусе и на улице; замечательные истории, легенды в исполнении гида Юлии, ее внимание, забота и сплачивание коллектива в поездке согревали душу; природа - восторг, места экскурсий интересны и приятны (термальные источники, сыр, вино). Благодарим организаторов за отличные воспоминания!

Залишити відгук

Інші екскурсії: