Карпатський трамвайчик

Забронювати

Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу в кін.ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат.  У с.Вигода зможете побувати в одному з найсучасніших і найцікавіших інтерактивних музеїв України - Центр спадщини Карпатської вузькоколійки, де до всього можна торкатися, смикати і пробувати. Гошів - відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. 

Початок екскурсії кожної неділі о 8:00 

Тривалість: 12 годин

Ціна за особу: 400/350грн  для дор./дит. до 13 р.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування (компл. обід - 75грн/ос.)

Вартість вхідних квитків:

- Карпатський трамвай: дорослі – 150 грн.діти (від 6 до 14 років) – 100 грн.

- центр спадщини Вигодської вузькоколійки: заг.- 50 грн., студ. – 30 грн., школярі – 25 грн.

Радимо взяти з собою: їжу за бажанням, пляшку для свяченої води.


Відгуки клієнтів

Аліна
20 лютого 2017 р.
Цікава екскурсія)варто поїхати є на що подивитися.Але треба врахувати,що ви будете підійматися на скелі Довбуша,а отже відповідне взуття.Бо ми поїхали якраз після зливи,то було нереально слизько.Вузькоколійний трамвайчик просто диво.А природа заворожує....
Сергей
24 вересня 2015 р.
Спасибо, хорошо провели время во время экскурсии. Красивые пейзажи, интересные рассказы экскурсовода и работников трамвайчика сделали свое дело. Поездка на узкоколейке была местами очень веселой (не буду рассказывать подробностей чтобы не портить сюрприз). Единственны минусом было малое количество времени на самостоятельный осмотр, в особенности скал.

Залишити відгук

Інші екскурсії: