Seven wonders of Lviv

Reserve

In this tour, collected seven architectural gems of the city, namely:
- Opera House;
- House of Scientists;
- Potocki Palace;
- Italian courtyard;
- Complex Assumption Church;
- Bernardine monastery;
- Boim Chapel

You will see not only the appearance of these buildings, but you can come inside to see the charming interior.

Private tour.
Duration: 2.5 hours
Price: from 350grn
*Tickets prices not included
 


Reviews

Наталья
Jan. 11, 2017
Спасибо Татьяне за проведенную экскурсию - это были незабываемые 3 часа, Львов необычайно красивый город.
Іван та Наталя, Ізмаїл
Dec. 27, 2016
Дуже вдячні пані Ользі за екскурсію!Було дуже цікаво і незабутньо!
я
Nov. 11, 2016
не очень
Светлана
Nov. 10, 2016
Огромная благодарность пани Ольге за незабываемую экскурсию 04.11.2016 г. "Семь чудес Львова". Много новой и интересной информации, приятное общение - что еще нужно для первого знакомства с таким прекрасным городом?
Анна, Руслан
Oct. 23, 2016
Надзвичайно цікава екскурсія! Дякуємо пані Ларисі за цікаві і змістовні розповіді! Ми вперше були у Львові, і отримали величезне задоволення від прогулянки містом, не зважаючи навіть на дощову погоду. Особливо запам"яталася екскурсія до Шляхетського казино та Оперного театру. На жаль, ми не встигли відвідати екскурсію на Личаківське кладовище, але в наступну поїздку обов"язково це зробимо!
Марина
Oct. 18, 2016
Были с детьми 13-14 лет во Львове, хотим сказать, большое спасибо, openway за увлекательные экскурсии, отдельно хотим поблагодарить Назара за Вечерний Львов, Оксану за Семь чудес Львова, Ларису за Лычаковское кладбище и Катерину за всю организацию нашего досуга!
Дар'я
Oct. 15, 2016
Дуже дякуємо за чудову обзорну екскурсію по середньовічному Львову, наш гід Оксана розповідала про місто дуже жваво та цікаво.
Марина
Aug. 19, 2016
Отличная экскурсия! Экскурсовод Павел- супер, рекомендую!
Роберт и Ольга, Минск
Aug. 19, 2016
18.06.2016 Огромное спасибо Татьяне за насыщенную экскурсию, особенно за легенды и байки, про которые просто так нигде не прочитаешь ;)
Наталія
Aug. 15, 2016
31.07.2016 Ми в захваті від міста, а особливо від змістовної екскурсії "Сім чудес Львова". Велика подяка особлива екскурсоводу Ларисі. Екскурсія була дуже змістовною і з любов'ю. Рекомендуємо екскурсовода!!! Крім того порекомендувала заклад для вечері. Ми в захваті від "Королівської пивоварні". Подорожуйте і насолоджуйтесь.
Тетяна
Aug. 12, 2016
Дуже змістовна та цікава екскурсія.Оксана- професійний екскурсовод та неймовірно приємна людина. Вдячні їй за терпіння, розуміння та індивідуальний підхід до кожного.
Аліна
Aug. 10, 2016
Дякуємо Оксані за змістовну та цікаву екскурсію
Мила, Днепр
Aug. 1, 2016
Очень довольны своим гидом Оксаной, молоденькой и очень приветливой девушкой. Эрудиция, знание материала, подача информации, утонченность, стильность, любовь к своему делу... Благодарны за массу положительных эмоций, восхищены увиденным и услышанным! Спасибо!
Сергій
July 31, 2016
Щиро дякуємо Ларисі за цікаві розповіді. Склалося впевнене відчуття що вона знає і любить своє місто, і окрім того має або певний історіографічний досвід, або навіть і освіту, і досвід. Час єкскурсії пролетів наче мить. Проте є також і пропозиція, хоч група була і невелика, деколи було дуже нелегко почути гіда. Автівки на вулицях із бруківкою здатні заглушити все. Технічні засоби дуже допомогли б впоратися із такою проблемою.
Елизавета
July 26, 2016
Отличная экскурсия. Спасибо большое Татьяне за улыбчивость, и за понятную и отличную подачу информации) Очень довольны)

Post Review

Other tours: