Lychakiv Cemetery

Reserve

One of the oldest and most romantic European cemeteries. Open - air museum. Perhaps, the most sacred place in the city. Over three centuries at the Lviv cemetery found rest nearly four hundred thousand inhabitants. Here - the graves of Ivan Franko, Volodymyr Ivasiuk, Solomija Krushelnytska.

Number of persons: 2-8
Duration: 2 hours
Price per person: 200 UAH + additionally 50 UAH - ticket price

Price: 400 UAH/hour


Reviews

Володимр Київ
July 7, 2019
Дякую пані Світлані яка проводила цю екскурсію фахівець високого рівня, який любить свою справу. Дуже вдячний.
Майя
May 4, 2019
Дякую за цікаву екскурсію пану Івану, який любить свою справу і змістовно хоче передати більше своїх знань екскурсантам, приємно, що людина віддається на всі 5+
Світлана
Oct. 30, 2018
Екскурсія на Личаківський цвинтар була другою після Середньовічного Львову та підзамель. Всі були втомлені , але завдяки надзвичайно цікавій екскурсії від пані Світлани ми отримали стільки вражень та нової інформації , що 2 години пролетіли як мить. Дякуємо Вам за Ваші знання , якими так щедро поділилися з нами. Ми закохалися у Львів і з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!!!!!
Марина
Oct. 18, 2018
Екскурсовод Світлана вразила нас своім відношенням до справи. Одразу можна побачити, що пані закохана в знання про своє місто та людей, які це місто прославили. Дуже вдячні.
Ирина
Jan. 19, 2018
ПанІ Світлана - найкращий екскурсовод, закоханий у свою справу, жваво та емоційно провела екскурсію, яка дуже спдобалась як підліткам так і дорослим.
Ирина
Jan. 19, 2018
ПанІ Світлана - найкращий екскурсовод, закоханий у свою справу, жваво та емоційно провела екскурсію, яка дуже спдобалась як підліткам так і дорослим.
Лілія
Dec. 19, 2017
я б сказала,що це місце - як архів життєпису... тут скільки почули історій життя,побачили місця,де спочивають відомі майже кожному українцеві люди,архітектура дійсно заворожує...Дякуєм гідові, що провів нас через цей "архів" ,оцінку знизила, тому що це все таки цвинтар, і людям,які чутливі до енергетики місця,не рекомендую.
Альона
Nov. 14, 2017
Дуже вдячні чудовій пані Світлані, яка незважаючи на дощ, зуміла зацікавити і показати нам чаруючу красу Личаківського цвинтаря та Стародавнього Львова. Пані Світлано, дякуюємо Вам за чудово проведений день, змістовну екскурсію, океан емоцій, приємну втому. Ви зацікавили наших дітей та нас, До скорої зустрічі.
Юля
Feb. 17, 2017
дуже дякуємо пані Ларіси за чудову екскурсію. все надзвічайно сподобалось
Екатерина
Nov. 24, 2016
Огромное спасибо Назару за прекрасную экскурсию!!!Все очень понравилось!
Ирина и Руслан
July 27, 2016
Очень увлекательная экскурсия. Экскурсовод Лариса рассказала много интересного. Ходить по Лычаковскому кладбищу с гидом намного интереснее, чем самим.
Андрій та Анна
July 23, 2016
Захоплююча екскурсія, багато в чому завдяки компетентності екскурсовода, спасибі Назару!
Юрій та Альона
June 15, 2016
Дуже дякуємо Назару за екскурсію по Личаківському цвинтареві. Почули та побачили набагато більше, ніж очікували та зрозуміли, що без такого гарного екскурсовода просто ходити по таким місцинам - не цікаво та "не те". Спасибі Вам велике!
Влад и Лора
May 19, 2016
Все понравилось) Спасибо Татьяне за информативную экскурсию)
Татьяна
Jan. 18, 2016
Огромное спасибо экскурсоводу Назару!!!!!! Прекрасные экскурсии!!! очень грамотный и интеллигентный человек!!! Обязательно вернёмся во Львов за новыми впечатлениями!!!!

Post Review

Other tours: