Тур «Гуцульські Карпати і Буковель» (2 дні)

Забронювати

Бажаєте відкрити щось нове і цікаве у Карпатах, тоді запрошуємо на знайомство з історією, звичаями, культурою та традиційною кухнею одних з найцікавіших людей світу – гуцулів. Засніжені гори, водоспади, катання на лижах та санках, інтерактивні музеї, старовинні храми, забави, співи й танці чекають Вас. 

План туру: 1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Яремче (огляд водоспаду, рест. Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одяз і в музеї “Тіні забутих предків”, огляд музею хата-стая, вечеря та Гуцульська забава) – Верховина (поселення в гуцульських садибах зеленого туризму о 21:00).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, обід, катання на лижах, вільний час) – Львів (повернення до 22:30)

Дата та час: субота, 7:45 (дати варто виїздів уточнювати у менеджера)

Вартість: дор. - 900 грн., діти (7-12р. включно)  - 800грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі. У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, участь в Гуцульській забаві.

За детальнішою інформацією стосовно туру звертайтесь до менеджера!!! Дізнавайтесь також про тури у інших напрямках!


Відгуки клієнтів

Немає відгуків

Залишити відгук

Інші екскурсії: