В гості до Святого Миколая

Забронювати

Ми хочемо запевнити Вас, Святий Миколай, як і його будинок-резиденція, існує, і зовсім недалеко від Львова! Знаходиться він у мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір на окраїні села Пістинь (Косівського р-ну) Івано-Франківської області на території Національного природничого парку "Гуцульщина". Цілісінький рік у своїй гуцульській дерев'яній садибі Святий Миколай невтомно працює: приймає кореспонденцію, відписує дітям і дорослим на листи, рахує добрі та не зовсім вчинки всіх українських дітей, і, на завершення – добрих півроку готує різноманітні подарунки! Щоб переконатися в цьому, а також розповісти Святому про свої найпотаємніші сподівання та отримати гарний подарунок, запрошуємо Вас у мандрівку!

Дати виїздів: 14.12,  16.12,  21.12

Вартість екскурсії: дорослі/діти до 13 р. – 600/550 грн/ос. (при мінімальній кількості учасників 15ос.) 

Маршрут екскурсії: Львів – Івано-Франківськ (коротка оглядова екскурсія містом) – Маєток Святого Миколая - Коломия (відвідування музею «Писанка» можливе, якщо група не затримається в маєтку) – Львів.

Рекомендований виїзд зі Львова: 8:00. Повернення до 22:00.

Місце зустрічі: пл. Ринок, 29 (внутр. дворик)

Додаткові витрати:
– Вхідні квитки (орієнтовна вартість): музей “Писанка” в Коломиї: дорослі – 25 грн; студенти – 15 грн; діти – 10 грн;  вхід до Маєтку Святого Миколая:  15 грн/дитини; Подарунок від Святого Миколая:  72 грн/ос. (розмальовка, шоколадна фігурка, магнітик та календарик з зображенням Святого Миколая); майстер-клас з виготовлення паперової іграшки: від 12 грн/ос.
– Харчування по маршруту: від 70-80 грн/ос.;


Відгуки клієнтів

Немає відгуків

Залишити відгук

Інші екскурсії: