Лычаковское кладбищe

Забронировать

Один из старейших и самых романтичных кладбищ Европы . Музей под открытым небом. Пожалуй, наиболее сакральное место во Львове. За три столетия на Лычаковском кладбище нашли покой почти четыреста тысяч львовян. Здесь - могилы Ивана Франка, Владимира Ивасюка, Соломии Крушельницкой.

Продолжительность: 2 часа
Цена: 90 грн. / чел * 
Ежедневно в 11.00 
* дополнительно оплачивается входной билет (50 грн/взрос., 30 грн/реб./студ.)
** детям до 14 лет скидка 20грн


Отзывы клиентов

Володимр Київ
7 июля 2019 г.
Дякую пані Світлані яка проводила цю екскурсію фахівець високого рівня, який любить свою справу. Дуже вдячний.
Майя
4 мая 2019 г.
Дякую за цікаву екскурсію пану Івану, який любить свою справу і змістовно хоче передати більше своїх знань екскурсантам, приємно, що людина віддається на всі 5+
Світлана
30 октября 2018 г.
Екскурсія на Личаківський цвинтар була другою після Середньовічного Львову та підзамель. Всі були втомлені , але завдяки надзвичайно цікавій екскурсії від пані Світлани ми отримали стільки вражень та нової інформації , що 2 години пролетіли як мить. Дякуємо Вам за Ваші знання , якими так щедро поділилися з нами. Ми закохалися у Львів і з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!!!!!
Марина
18 октября 2018 г.
Екскурсовод Світлана вразила нас своім відношенням до справи. Одразу можна побачити, що пані закохана в знання про своє місто та людей, які це місто прославили. Дуже вдячні.
Ирина
19 января 2018 г.
ПанІ Світлана - найкращий екскурсовод, закоханий у свою справу, жваво та емоційно провела екскурсію, яка дуже спдобалась як підліткам так і дорослим.
Ирина
19 января 2018 г.
ПанІ Світлана - найкращий екскурсовод, закоханий у свою справу, жваво та емоційно провела екскурсію, яка дуже спдобалась як підліткам так і дорослим.
Лілія
19 декабря 2017 г.
я б сказала,що це місце - як архів життєпису... тут скільки почули історій життя,побачили місця,де спочивають відомі майже кожному українцеві люди,архітектура дійсно заворожує...Дякуєм гідові, що провів нас через цей "архів" ,оцінку знизила, тому що це все таки цвинтар, і людям,які чутливі до енергетики місця,не рекомендую.
Альона
14 ноября 2017 г.
Дуже вдячні чудовій пані Світлані, яка незважаючи на дощ, зуміла зацікавити і показати нам чаруючу красу Личаківського цвинтаря та Стародавнього Львова. Пані Світлано, дякуюємо Вам за чудово проведений день, змістовну екскурсію, океан емоцій, приємну втому. Ви зацікавили наших дітей та нас, До скорої зустрічі.
Юля
17 февраля 2017 г.
дуже дякуємо пані Ларіси за чудову екскурсію. все надзвічайно сподобалось
Екатерина
24 ноября 2016 г.
Огромное спасибо Назару за прекрасную экскурсию!!!Все очень понравилось!
Ирина и Руслан
27 июля 2016 г.
Очень увлекательная экскурсия. Экскурсовод Лариса рассказала много интересного. Ходить по Лычаковскому кладбищу с гидом намного интереснее, чем самим.
Андрій та Анна
23 июля 2016 г.
Захоплююча екскурсія, багато в чому завдяки компетентності екскурсовода, спасибі Назару!
Юрій та Альона
15 июня 2016 г.
Дуже дякуємо Назару за екскурсію по Личаківському цвинтареві. Почули та побачили набагато більше, ніж очікували та зрозуміли, що без такого гарного екскурсовода просто ходити по таким місцинам - не цікаво та "не те". Спасибі Вам велике!
Влад и Лора
19 мая 2016 г.
Все понравилось) Спасибо Татьяне за информативную экскурсию)
Татьяна
18 января 2016 г.
Огромное спасибо экскурсоводу Назару!!!!!! Прекрасные экскурсии!!! очень грамотный и интеллигентный человек!!! Обязательно вернёмся во Львов за новыми впечатлениями!!!!

Оставить отзыв

Другие экскурсии: