Cmentarz Łyczakowski

Rezerwa

Jeden z najstarszych i najbardziej romantycznych cmentarzów w Europie. Muzeum pod otwartym niebem. Być może, najbardziej poświęcone miejsce we Lwowie. Za trzy stulecia na cmentarzu lwowskim pochowano prawie trzysta tysięcy mieszkańców.

Ilość osób: 2-8
Czas trwania: 2 godziny
Cena za osobę: : 100 UAH + dodatkowe 40 UAH - bilet


Recenzje

Володимр Київ
7 lipca 2019
Дякую пані Світлані яка проводила цю екскурсію фахівець високого рівня, який любить свою справу. Дуже вдячний.
Майя
4 maja 2019
Дякую за цікаву екскурсію пану Івану, який любить свою справу і змістовно хоче передати більше своїх знань екскурсантам, приємно, що людина віддається на всі 5+
Світлана
30 października 2018
Екскурсія на Личаківський цвинтар була другою після Середньовічного Львову та підзамель. Всі були втомлені , але завдяки надзвичайно цікавій екскурсії від пані Світлани ми отримали стільки вражень та нової інформації , що 2 години пролетіли як мить. Дякуємо Вам за Ваші знання , якими так щедро поділилися з нами. Ми закохалися у Львів і з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!!!!!
Марина
18 października 2018
Екскурсовод Світлана вразила нас своім відношенням до справи. Одразу можна побачити, що пані закохана в знання про своє місто та людей, які це місто прославили. Дуже вдячні.
Ирина
19 stycznia 2018
ПанІ Світлана - найкращий екскурсовод, закоханий у свою справу, жваво та емоційно провела екскурсію, яка дуже спдобалась як підліткам так і дорослим.
Ирина
19 stycznia 2018
ПанІ Світлана - найкращий екскурсовод, закоханий у свою справу, жваво та емоційно провела екскурсію, яка дуже спдобалась як підліткам так і дорослим.
Лілія
19 grudnia 2017
я б сказала,що це місце - як архів життєпису... тут скільки почули історій життя,побачили місця,де спочивають відомі майже кожному українцеві люди,архітектура дійсно заворожує...Дякуєм гідові, що провів нас через цей "архів" ,оцінку знизила, тому що це все таки цвинтар, і людям,які чутливі до енергетики місця,не рекомендую.
Альона
14 listopada 2017
Дуже вдячні чудовій пані Світлані, яка незважаючи на дощ, зуміла зацікавити і показати нам чаруючу красу Личаківського цвинтаря та Стародавнього Львова. Пані Світлано, дякуюємо Вам за чудово проведений день, змістовну екскурсію, океан емоцій, приємну втому. Ви зацікавили наших дітей та нас, До скорої зустрічі.
Юля
17 lutego 2017
дуже дякуємо пані Ларіси за чудову екскурсію. все надзвічайно сподобалось
Екатерина
24 listopada 2016
Огромное спасибо Назару за прекрасную экскурсию!!!Все очень понравилось!
Ирина и Руслан
27 lipca 2016
Очень увлекательная экскурсия. Экскурсовод Лариса рассказала много интересного. Ходить по Лычаковскому кладбищу с гидом намного интереснее, чем самим.
Андрій та Анна
23 lipca 2016
Захоплююча екскурсія, багато в чому завдяки компетентності екскурсовода, спасибі Назару!
Юрій та Альона
15 czerwca 2016
Дуже дякуємо Назару за екскурсію по Личаківському цвинтареві. Почули та побачили набагато більше, ніж очікували та зрозуміли, що без такого гарного екскурсовода просто ходити по таким місцинам - не цікаво та "не те". Спасибі Вам велике!
Влад и Лора
19 maja 2016
Все понравилось) Спасибо Татьяне за информативную экскурсию)
Татьяна
18 stycznia 2016
Огромное спасибо экскурсоводу Назару!!!!!! Прекрасные экскурсии!!! очень грамотный и интеллигентный человек!!! Обязательно вернёмся во Львов за новыми впечатлениями!!!!

Napisać recenzje

Інші екскурсії: