Львів дитячими очима

Забронювати

 

Під час екскурсії діти дізнаються не лише історію середньовічного міста, а й відвідають найдивовижніші його місця. Запланований  вхід в Італійський дворик, спуск в підземелля, в яких копають каву та сховалась підземна львівська ріка. Екскурсанти матимуть можливість почути мелодію міста у виконанні львівського сурмача, загадати найпотаємніші бажання,  познайомитися ближче (якщо пощастить зустріти) з давніми мешканцями міста: паном “малодобрим” (міським катом), дзигмайстром (годинникарем), бургомістром (мером міста) XVII століття, потерти ґудзика пану сажотрусу (що згідно з легендою приносить щастя). Ну і як же для такої публіки без солоденького?! Майстерню карамелі та шоколаду просто не вдасться оминути!

Прогулюючись Львовом, діти довідаються також про найцікавіших володарів цього міста – левів!!! І також спробують встановити їх справжню кількість – порахувати їх. А у місті Лева вони скрізь і такі різні: крилаті, двоголові, кавові, сплячі, воїни, віщуни; нам вдасться дізнатись де зачаївся лев-п’яничка, лев, що сумує і посміхається водночас та найстаріший лев-мешканець. Хто буде найуважнішим та правильно порахує усіх левів по завершенні дійства отримає приз!

Тривалість: 2 год
Ціна для сім'ї: 400 грн*
Проводиться на замовлення.

*Діють знижки для групової екскурсії.
Додатково можна замовити майстер клас в майстерні шоколаду, в майстерні пряників або майстерні карамелі 


Відгуки клієнтів

Анна
7 липня 2016 р.
Экскурсия понравилась. Спасибо Оксане! Детки с удовольствием вспоминают как они считали львов. Понравилось то,что когда перемещались от одного льва к другому, они играли в маленькие игры,что значительно упрощало передвижение. много писать не буду, можно посмотреть,что мы делали во время экскурсии на нашем видео https://youtu.be/Am6tP02T-84
Евгения
6 липня 2016 р.
Огромное спасибо за экскурсию!!! Благодарим экскурсовода Оксану! Дети в восторге, очень интересно составлена программа для детей и взрослых, веселые истории, игры во время переходов между историческими объектами, квест-экскурсия. А в конце детей ждали сувениры. Для детей просто супер. Рекомендую!
Наталя
27 червня 2016 р.
Привіт з м.Бережани! Щиро дякую від імені всіх дітей та батьків екскурсоводу Оксані за цікаву та захоплюючу екскурсію. Прекрасний та комунікабельний екскурсовод і чарівне місто Львів! Цікавий підхід до дітей та їх батьків. Попри +30 градусну спеку діти питали, коли поїдемо ще раз.. До наступних зустрічей! Дякуємо!
Тетяна
20 червня 2016 р.
Чудова екскурсія!!! Дякуємо Вашій фірмі і екскурсоводу Оксані за прекрасні враження! 😃 Дітки задоволені і батьки також😉 Хочеться знову і знову блукати вуличками Львову і щось смачненьке зробити своїми руками. Прянична просто чудова! Веземо презенти-смаколики усім!!!!! Ще раз щиро вдячна! Радимо усім приєднатися до позитивних емоцій разом з open way! Щасти Вам, Львів,яни і приїздіть до нас у Київ!😃
Светлана
6 червня 2016 р.
Я, к сожалению, хочу оставить негативный отзыв! За экскурсию договорились недели за 3 ранее, выбрали время 11 часов, так как в 10 приехали, час добраться и сориентироваться на месте! За два дня до приезда нас "обрадовали" и предложили перенести экскурсию с 11 часов к 15-00!!! Это конечно нас не устроило, пошли на встречу, перенесли на 12-30, хотя также планы наши чуть сбивались, но форс-мажоры бывают у всех, ладно! К 12-32 мы встретились с экскурсоводом, после чего она нам говорит, давайте подождем еще одну семью!!!!! ШОК!!! Должны были быть только мы!!! Она спрашивает, а разве вас не предупреждали??????? НЕТ!!!!!!!!!!!!! Вот так, к огромному сожалению, наши планы были подпорчены, так как на экскурсию возлагали большие надежды, и дети очень ждали этого! Разочарование ОГРОМНЕЙШЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Слов больше нет! Светлана, Хмельницкий.
ВІкторія
18 квітня 2016 р.
Величезне ДЯКУЮ екскурсоводу Оксані за чудову екскурсію. Цікаво було і дітям і доросли. Все цікаво, захопливо, підхід до кожної дитини. Вражає те, що діти залишаються заціквлені до кінця екскурсії!!! Дякуємо за подарунки!!! Дуже хороший майстер-клас по карамелькам!!!! Будемо рекомендувати вас друзям!!!! Ще раз ДЯКУЮ!!!!
Ганна
24 березня 2016 р.
Ця екскурсія дуже сподобалась всій нашій родині. Дякуємо Катерині за чудовий ранок. Сину (7 років) сподобалось рахувати левів, він і наступним нашим гідам розповідав про цю пригоду. З Катериною легко і весело ми дізналися багато цікавого із життя середньовічного міста, побачили історичні пам'ятки. А також і "сучасні" споруди, зустріли пана сажотруса (потерли йому гудзика))). Раді, що замовили індивідуальну екскурсію оріентовану на дитину, весь час пролетів швидко, пізнавально і невимушено. Закінчіли нашу пригоду майстер-класом у шоколадн, де теж було не менш цікавоі. Всім хто приїзжає з дітьми радимо цю екскурсію. Дякуємо агенції. Бажаемо успіхів!
Іван
6 березня 2016 р.
Щиро дякуємо Катерині за чудову екскурсію! Ми навіть не сподівалися, що дитині (6 років) може бути так цікаво. Три години пролетіли, як одна мить. Катерина - чудовий молодий історик, знає про Львів все найцікавіше - факти, цікаві подробиці, легенди тощо. Катерина показала нам найбільш відомі пам`ятки архітектури, знакові місця, розповіла про їх історію. Прогулянка історичним центром міста була легкою та приємною. Що дуже важливо - екскурсія адаптована під дітей - навіть найменшого віку. Екскурсовод постійно спілкується з дитиною, ставить запитання та пропонує невеличкий квест - порахувати всіх левів, що зустрінуться нам дорогою. В кінці цієї пригоди дитина отримує солодкий приз. Шкодуємо, що не потрапили на майстер клас до майстерні шоколаду - треба було домовитись раніше. Підемо наступного разу :) Дорослим було не менш цікаво. Ми дуже раді, що вирішили звернутися до OpenWay та замовити цю індивідуальну екскурсію, нам точно не вдавлося б так зацікавити дочку та показати їй стільки цікавого в новому місті. З радістю будемо рекомендувати вашу агенцію знайомим та друзям. До зустрічі!

Залишити відгук

Інші екскурсії: