Скелі Тустані

Rezerwa

Екскурсія для тих, хто хоче побувати у мальовничому куточку Львівських Карпат та кого цікавить історія наших земель, збережена у камені. Під час цієї одноденної подорожі ми відвідаємо Тустань - колишню ранньосередньовічну наскельну фортецю - град і митниця ХІ—ХІІІ сторіччя, від якої залишились рештки стін та будівельних конструкцій, а також вирубані у скелях гроти, колодязі, підземні ходи. Зайдемо до музею "Тустань", де зможемо оглянути експонати, що знайшли на цій території, починаючи з Х століття. Під час екскурсії також завітаємо до мальовничого водоспаду Кам'янка, мертвого озера та погуляємо біля підніжжя гір - Карпатських Бескидів.

  • Вартість екскурсії: 450/400 грн./ос. з дорослого/дитини до 13 років.
  • Тривалість маршруту: 10 годин.
  • Час та місце збору: 8:45, площа Ринок, 29 (внутрішній дворик).
  • Вартість вхідних квитків: вхід на територію та до Музею історії Тустані (комплексний квиток): дорослі – 52 грн./ос., студенти/школярі/ пенсіонери – 26 грн; водоспад Кам’янка та Національний парк “Сколівські Бескиди”: дорослі – 10 грн./ос., діти до 14 років – 5 грн./ос., діти до 7 років – безкоштовно.
  • Харчування — місцеві страви в кафе на території комплексу — від 50-60 грн. Радимо взяти зі собою: зручне взуття на низькій підошві, головний убір залежно від пори року, дощовик або парасольку, пляшку для води з джерела.

Recenzje

Анна
6 lipca 2019
Были здесь .но ездили из трускавца,очень круто
наталья
3 listopada 2017
Ваш отзывОлег большое Вам спасибо за экскурсию по Тустани,и отдельное спасибо Андреевичу водителю
Артем
9 maja 2017
Їздив з друзями. Коли обирали екскурсію, нам показували фото-проекції фортеці і ЖОДНОГО разу не обмовились, що фортеці вже нема. Навіть руїнів від неї. До речі, як і тут в описі екскурсії. Водій автобуса відмовився вмикати кондиціонер на прохання пасажирів, коли стало спекотно. Таке ставлення неприпустимо! Поставив 1,5 лише тому, що краєвиди там дійсно красиві.

Napisać recenzje

Інші екскурсії: