Скелі Тустані

Reserve

Екскурсія для тих, хто хоче побувати у мальовничому куточку Львівських Карпат та кого цікавить історія наших земель, збережена у камені. Під час цієї одноденної подорожі ми відвідаємо Тустань - колишню ранньосередньовічну наскельну фортецю - град і митниця ХІ—ХІІІ сторіччя, від якої залишились рештки стін та будівельних конструкцій, а також вирубані у скелях гроти, колодязі, підземні ходи. Зайдемо до музею "Тустань", де зможемо оглянути експонати, що знайшли на цій території, починаючи з Х століття. Під час екскурсії також завітаємо до мальовничого водоспаду Кам'янка, мертвого озера та погуляємо біля підніжжя гір - Карпатських Бескидів.

  • Вартість екскурсії: 450/400 грн./ос. з дорослого/дитини до 13 років.
  • Тривалість маршруту: 10 годин.
  • Час та місце збору: 8:45, площа Галицька (поблизу пам. королю Данилу).
  • Вартість вхідних квитків: вхід на територію та до Музею історії Тустані (комплексний квиток): дорослі – 65 грн./ос., студенти/школярі/ пенсіонери – 35 грн; водоспад Кам’янка та Національний парк “Сколівські Бескиди”: дорослі – 10 грн./ос., діти до 14 років – 5 грн./ос., діти до 7 років – безкоштовно.
  • Харчування — місцеві страви в кафе на території комплексу — від 70 грн. Радимо взяти зі собою: зручне взуття на низькій підошві, головний убір залежно від пори року, дощовик або парасольку, пляшку для води з джерела.

Reviews

Анна
July 6, 2019
Были здесь .но ездили из трускавца,очень круто
наталья
Nov. 3, 2017
Ваш отзывОлег большое Вам спасибо за экскурсию по Тустани,и отдельное спасибо Андреевичу водителю
Артем
May 9, 2017
Їздив з друзями. Коли обирали екскурсію, нам показували фото-проекції фортеці і ЖОДНОГО разу не обмовились, що фортеці вже нема. Навіть руїнів від неї. До речі, як і тут в описі екскурсії. Водій автобуса відмовився вмикати кондиціонер на прохання пасажирів, коли стало спекотно. Таке ставлення неприпустимо! Поставив 1,5 лише тому, що краєвиди там дійсно красиві.

Post Review

Other tours: