Вечірній Львів

Reserve

Коли місто відпочиває від денної біганини його мешканців, які чимдуж кудись поспішають, коли сонце вже заховало свої пестливі промені за небокрай, ми пропонуємо Вам прогулятися спокійними вуличками міста, оглянути його красу у вечірньому освітленні та просто відпочити слухаючи, історії міста Лева. Запрошуємо на екскурсію "Вечірній Львів"  (пішохідна екскурсія)

Тривалість: 2 години 
Ціна: 100 грн/особа
Щодня о 19:00

* дітям до 14 років знижка 20грн


Reviews

Аня&Семен
Sept. 1, 2019
Хотим поблагодарить Ольгу за прекрасную, информативную , душевную экскурсию по вечернему Львову! Экскурсовод от Бога, невероятно любящий свой город! Огромное Вам спасибо Ольга, нам очень повезло узнать о этом прекрасном городе именно от Вас!
Дві сестри з Києва, 18 грудня
Dec. 22, 2018
Нашим гідом була пані Оля. Дуже сподобався вечір, що нам подарувала Оля. Приємно, змістовно, час пролетів, мов мить. Дякуємо.
Миронюк Дар'я
Oct. 8, 2018
Перечитала усі відгуки. Люди! А ми брали відразу три екскурсії: "Жовква та Крехівський монастир" "Вечірній Львів" Квест. Одже з нами було три різні гіди: Тетяна, Лариса і Надя.Дівчатка всім Вам велике спасибі за змістовні і цікаві екскурсії.Але я хочу подякувати не лише нашим гідам, але й молодій пані, вибачте забула ім'я, яка працювала з нами при замовленні екскурсій. Усі питання, які виникали були не залишені без відповіді і поради. Усьому колективу агенції, розумію, що велика кількість людей знаходиться поза сценою, хочу побажати творчої наснаги, вдячних туристів. Велике спасибі за вашу працю!
Ирина
July 10, 2018
Щодо мого відгуку про екускурію "Вечірній Львів". Відбулась розмова з організатором, мені принесли щирі вибачення та запронували на наступний раз знижку. Дякую за небайдужість. Маю надію таки побачити вечірній Львів разом з вами наступного разу. Гарного дня та успіхів.
Ирина
July 10, 2018
Спасибо за испорченный вечер во Львове. Абсолютная безответственность. Берите предоплату, может это вас дисциплинирует. У мужа ДР, запланирована поездка во Львов, вечерняя экскурсия и на следующий день вечер в ресторанчике Хотелось сделать сюрприз мужу.. Я заказала экскурсию "Вечерний Львов" за 2 недели. Все согласовала и получила подтверждение и телефон гида Ивана. В назначенное время Иван не явился, позвонив ему я узнала, что он вообще не в курсе, что должен проводить экскурсию и вообще на данный вечер он занят. И предложил провести ее днем на следующий день. Но согласитесь ходить 2 часа по вечернему Львову и 2 часа по жаре две разные вещи. Итак романтический вечер насмарку.
Юлия
Aug. 20, 2017
Очень благодарна за классные екскурсии.И спасибо огромное что помогли найти жилье😀.Ваш гид Павел просто профи в своем деле.
Оксана
Aug. 15, 2017
Пані Ольга-найкращий гід! Дякуємо за вечірню екскурсію!
Света
Aug. 11, 2017
Павел самый лучший гид.
Наташа
May 15, 2017
Прекрасный формат экскурсии. Грамотный гид Павел, которому отдельное спасибо за его знания. Получили массу удовольствия. Отдельное спасибо Openway за таких экскурсоводов как Павел.
Алина
Feb. 5, 2017
Дуже вдячні екскурсоводу Пані Ларисі, за змістовну екскурсію вечірнім Львовом. Ще досі залишається враження від побаченого та почутого.Пані Лариса цікаво та доступно розповідала історію міста і приділяла велику увагу всім видатним місцям,які ми відвідали напротязі чудової екскурсії. Хочемо порекомендувати друзям і гостям Львову openway ми Вам дуже вдячні за позитивні відчуття .
светлана
Aug. 30, 2016
спасибо огромное за прекрасную экскурсию по вечернему львову-Оксаночка-очень приятный человечек-очень интересно проведена экскурсия-очень благодарны,спасибо огромное))))
Анна
Aug. 13, 2016
И мы с мужем очень благодарны Ларисе за очень интересный и познавательный рассказ о городе (06.08.2016). Сколько бы положительной информации мы не прочитали, но рассказ человека, знающего каждый уголок Львова + чуточку юмора оставили самые светлые воспоминания и желание вернуться к Вам еще. Спасибо за хорошее настроение.
Сергій та Юлія
July 26, 2016
Щиро дякуємо за екскурсію Оксані. Дощ не завадив нам дуже пізнавально провести час, поповнюючи свої знання про середньовічний Львів цікавими фактами та легендами. Харків дякує Львову за культуру, каву та українськість.
Ирина и Руслан
July 25, 2016
Хотим поблагодарить экскурсовода Оксану за интереснейшую экскурсию по вечернему Львову. Слушать было интересно, с погружением в атмосферу города, узнали для себя множество интересных фактов по истории города и архитектуры. Экскурсия ведется в приятной дружественной атмосфере) Дякую!)
Сергій
July 25, 2016
Велике Дякую Ларисі дуже сподобалась єкскурсія

Post Review

Other tours: