Екскурсія по Львову для шкіл

Rezerwa

Спеціальна пропозиція для шкільних груп, які бажають відвідати місто Львів. Продуманий маршрут для дітей, які дізнаються безліч цікавих речей та познайомляться з неймовірно насиченою історією міста Лева, а також відвідають ті місця, які не можна залишити без дитячої уваги (майстері карамелі, шоколаду, пряників).
В програмі: мандрівка старим містом, історія Львова в найцікавіших аспектах, стародавні легенди та сучасні факти. Обіцяємо що вашим учням нудно не буде.

Тривалість: до 2,5 год.

Вартість (для груп від 5 осіб)*: 60грн/ос. - до 11 осіб ; 55грн/ос. - 12-20 осіб; 50грн/ос - 21-30 осіб. *Керівники групи - безкоштовно (ми цінуємо ваші старання). 

Проводиться під замовлення

За бажанням замовників додатково можна організувати харчування, похід у музеї (підземелля), інтерактивні заклади чи тематичні екскурсії ("Виокий замок", скансен "Шевченківський Гай"...)


Recenzje

Ліцей ім.Ярослава Осмомисла м.Галич
28 grudnia 2018
Вдячні за цікаво проведений час, а особливо гіду п.Тетяні. Нас привітно зустріли та провели старими вуличками Львова із казковою цікавістю. Вдячні батьки та дітки 3-б класу ліцею.Окремо вдячні за організацію нашої екскурсії п.Ользі.
Юлія
31 października 2018
Хочемо щиро подякувати Олегу Корнату за цікаву, змістовну, пізнавальну екскурсію. Екскурсовод легко встановив контакт з учнями. Усі залишилися задоволені!
Ольга, Мостиський район
14 czerwca 2017
Діти надзвичайно задоволені екскурсією, яку провів екскурсовод Олег Корнат. Розповіді його захоплюючі, оригінальні у викладенні матеріалу.Чудово контактує з дітьми.

Napisać recenzje

Інші екскурсії: