Львів крізь століття

Reserve

Відтепер у Львові екскурсії стали ще більш цікавими! Щосуботи та під замовлення  проходить оглядова костюмована екскурсія, під час якої, у кожній новій локації гостей міста зустрічатимуть колоритні історичні персонажі. Гіди в розважальній та цікавій формі розкажуть про історичні квартали міста. Під час екскурсії Ви зустрінете мудрого бургомістра, проникливого єврея, барона жебраків, строго монаха та веселих батярів. А в кінці екскурсії дітей та ласунів чекатимуть приємні сюрпризи!!!!

Тривалість: 1,5 години 
Вартість екскурсії: 120 грн.
*діти - 100грн, дошкільного віку - безкоштовно
Початок: о 18.00 кожної суботи біля фонтану Нептун

Проводиться за умови збору групи від 10 осіб!!! Для організованих груп діє система знижок


Reviews

Майя
May 4, 2019
Дякую за причудовий настрій від екскурсії - це переплітіння історії та гумору і получилось просто вау, гарних Вам поціновувачів!
Женя
May 8, 2017
экскурсия супер были зимой. ребята супер.
Наталья,Дніпродзержинськ
Jan. 22, 2017
Екскурсовод Вовкодавець Оля щиро дякую за цікаво проведену екскурсію у листопаді 2016р. Екскурсія по м.Львову дуже сподобалась,
Елена Киевлянка
Jan. 14, 2017
Это супер экскурсия, рекомендуем всем. Ни капельки не пожалеете, очень интересно, весело и с выдумкой. В конце экскурсии очень приятный сюрприз.
Татьяна
Oct. 9, 2016
*была (допустила ошибку)
Татьяна
Oct. 9, 2016
Вчера с мужем бина на екскурсии "Львов сквозь века", очень понравилось, не обычно, интерестно, ты не можеш отвлектись не на минуту всё очень интерестно, мы с мужем рекамендуем эту екскурсию, если ты в Львове на эту екскурсию хоть один раз стоит пойти. Спасибо.
Анна
Aug. 13, 2016
Сегодня путешествовали по Львову сквозь века. Экскурсия СУПЕР, ребята молодцы - необычно, изобретательно и творчески!!!! Дети в восторге!!!!
Ольга
May 4, 2016
5+
Тамара
March 10, 2016
Екскурсія дійсно незвичайна та надзвичайно цікава. Щиро дякую організаторам, які майже 2 години утримували увагу ліцеїстів (45 чоловік) Київського військового ліцею ім. І. Богуна, більш того 15-16 річні юнаки були у захваті.
Любов
Feb. 24, 2016
Екскурсовод Вовкодавець Оля провела цикл екскурсій на тему " Визначні місця міста Львова " на високому професійному рівні. Щира подяка людині, яка надзвичайно цікаво донесла інформацію до нас.
Юля
Feb. 9, 2016
О ця екскурсія мені дуже сподобалась.... Якось вона проводилась безкоштовно для жителів Львова і ми з подружкою пішли на неї. Честно кажучи, чекали щось подібне на нічну Варту... Але ця екскурсія набагато крутіша! Чого тільки коштує гра самих гідів, танець еврея та пісня батярів.....

Post Review

Other tours: