Походи в Карпати

Забронювати

Останні відгуки

Юлия
20 серпня 2017 р.
Очень благодарна за классные екскурсии.И спасибо огромное что помогли найти жилье😀.Ваш гид Павел просто профи в своем деле.
Оксана
15 серпня 2017 р.
Пані Ольга-найкращий гід! Дякуємо за вечірню екскурсію!
Света
11 серпня 2017 р.
Павел самый лучший гид.
Лилия, Донецкая область
25 липня 2017 р.
Все было чудесно! Поездка осуществлялась на комфортабельном автобусе, слаженный тандем гид и водитель; погода достаточно теплая, уютно было и в автобусе и на улице; замечательные истории, легенды в исполнении гида Юлии, ее внимание, забота и сплачивание коллектива в поездке согревали душу; природа - восторг, места экскурсий интересны и приятны (термальные источники, сыр, вино). Благодарим организаторов за отличные воспоминания!

Наші екскурсоводи

Екскурсовод Микита
Микита
Екскурсовод Настя
Настя
Екскурсовод Тетяна
Тетяна
Екскурсовод Катя
Катя
Екскурсовод Назар
Назар
Join us
Join Us

Ніколи не були в горах або ж не можете втриматись від спокуси повернутися туди знову аби вдихнути чисте повітря лісів, відчути прохолоду річок та синь неба? Пропонуємо до Вашої уваги піші походи щоб піднятися на висоту пташиного польоту і помилуватися краєвидами Українських Карпат. 
Ви маєте змогу провести, сповнений пригод, час у мальовничих Карпатах. Обіцяємо, що в цих горах, Ви зможете забути про свої невідкладні справи та втекти від щоденної рутини.