Лычаковское кладбищe

Забронировать

Один из старейших и самых романтичных кладбищ Европы . Музей под открытым небом. Пожалуй, наиболее сакральное место во Львове. За три столетия на Лычаковском кладбище нашли покой почти четыреста тысяч львовян. Здесь - могилы Ивана Франка, Владимира Ивасюка, Соломии Крушельницкой.

Продолжительность: 2 часа
Цена: 80 грн. / чел * 
Ежедневно в 11.00 
* дополнительно оплачивается входной билет (25грн)
** детям до 14 лет скидка 20грн


Отзывы клиентов

Лілія
19 декабря 2017 г.
я б сказала,що це місце - як архів життєпису... тут скільки почули історій життя,побачили місця,де спочивають відомі майже кожному українцеві люди,архітектура дійсно заворожує...Дякуєм гідові, що провів нас через цей "архів" ,оцінку знизила, тому що це все таки цвинтар, і людям,які чутливі до енергетики місця,не рекомендую.
Альона
14 ноября 2017 г.
Дуже вдячні чудовій пані Світлані, яка незважаючи на дощ, зуміла зацікавити і показати нам чаруючу красу Личаківського цвинтаря та Стародавнього Львова. Пані Світлано, дякуюємо Вам за чудово проведений день, змістовну екскурсію, океан емоцій, приємну втому. Ви зацікавили наших дітей та нас, До скорої зустрічі.
Юля
17 февраля 2017 г.
дуже дякуємо пані Ларіси за чудову екскурсію. все надзвічайно сподобалось
Екатерина
24 ноября 2016 г.
Огромное спасибо Назару за прекрасную экскурсию!!!Все очень понравилось!
Ирина и Руслан
27 июля 2016 г.
Очень увлекательная экскурсия. Экскурсовод Лариса рассказала много интересного. Ходить по Лычаковскому кладбищу с гидом намного интереснее, чем самим.
Андрій та Анна
23 июля 2016 г.
Захоплююча екскурсія, багато в чому завдяки компетентності екскурсовода, спасибі Назару!
Юрій та Альона
15 июня 2016 г.
Дуже дякуємо Назару за екскурсію по Личаківському цвинтареві. Почули та побачили набагато більше, ніж очікували та зрозуміли, що без такого гарного екскурсовода просто ходити по таким місцинам - не цікаво та "не те". Спасибі Вам велике!
Влад и Лора
19 мая 2016 г.
Все понравилось) Спасибо Татьяне за информативную экскурсию)
Татьяна
18 января 2016 г.
Огромное спасибо экскурсоводу Назару!!!!!! Прекрасные экскурсии!!! очень грамотный и интеллигентный человек!!! Обязательно вернёмся во Львов за новыми впечатлениями!!!!
вова
22 декабря 2015 г.
екскурсія нормальна
Сергей Куликов
12 октября 2015 г.
Большое спасибо Татьяне за очень интересную экскурсию! Никогда бы не подумал, что экскурсия на кладбище будет такой захватывающей и познавательной!
Костянтин
24 сентября 2015 г.
Бути у Львові і не побувати на Личаківському - злочин))) Обов'язково відвідайте. Микиті спасибі за екскурсовода
Андрій, Аліна, Сергій, Альона
5 августа 2015 г.
Дякуємо Назару за екскурсії Личаківським цвинтарем та за оглядову екскурсію містом. Цікаво, пізнавально. Назар, успіхів в роботі та вдячних клієнтів!!!!
Дмитрий
3 августа 2015 г.
Если будете во Львове, обязательно посетите это кладбище (точнее даже не кладбище, а целый музей истории!). Отдельное спасибо Татьяне за интересную экскурсию :)
Віра
23 июля 2015 г.
Велика подяка за чудово проведені дні! За вкладання душі, знань і праці! Була і залишаюсь Вашим прихильником. Продовжуйте відкривати для мене мій Львів!

Оставить отзыв

Другие экскурсии: