Почаев и источник Святой Анны

Забронировать

Предлагаем Вам провести день посетив Почаевскую лавру, купели Святой Анны и Кременецкий замок. 
Известная во всем православном мире Святоуспенская Почаевская Лавра возвышается над Кременецкими горами, и притягивает к себе уже за десятки километров. Поражают совершенством форм барочный Успенский собор (1771-1783р.), Собор святой Троицы (1906-1912р.) И 64-метровая колокольня (1861-1871р.) у которой есть колокол весом 11,5 тонн. Со всего мира приезжают паломники в Почаев чтобы увидеть три выдающиеся святыни христианства: отпечаток стопы Богородицы, икону Пресвятой Богородицы и нетленные мощи игумена Иова. Большое количество людей исцелила вода с чудотворного источника. Интересным для духовного обогащения также Святодуховский скит. 

Продолжительность: 10 часов
Начало экскурсии в 9:00 утра


Отзывы клиентов

Аліна
20 февраля 2017 г.
Була у Львові в серпні 2016,дуже хотіла відвідати Почаївську Лавру,і оз.Святої Анни,дуже задоволена залишилася поїздкою,екскурсія була чудова,все вдало продумано.Вразило те ,що не потрібно вносити ніякої передплати,все на довірі до клієнтів.Також напередодні поїздки зателефонували та повідомили про час та місце відправлення.Львів супер!Хочу сюди знову і знову!
Вiкторiя
25 сентября 2015 г.
29.08.2015р. разом з чоловiком ми вiдвыдали екскурсiю до Почаївської Лаври та купелi Святої Анни, завчасно забронювавши мiсця телефоном з Днiпропетровська. Передоплату не залишали, тому дуже хвилювались, щоб екскурсiя вiдбулась, адже саме заради неї ми приїздили до Львову. Хочу подякувати працiвникам агенства за довiру та своєчасне повiдомлення про мiсце i час проведення екскурсiї. Окрема подяка гiду Iгору за цiкавi та захоплюючi розповiдi, вiн подарував всiм гарний настрiй та неабутнi враження вiд екскурсiї! Нам все дуже сподобалось! До нових зустрiчей!
Світлана
24 сентября 2015 г.
Відвідувала місто Львів на День незалежності. Передчасно запланувала екскурсію в Почаїв та купелі Святої Анни. Екскурсією залишилась дуже задоволено. Такі святі місця необхідно відвідувати, тому що ми заряджаємося позитивною енергією та Божої силою. Дякую співробітникам екскурсійного агентства за організацію цікавих поїздок. До нових зустрічей! З повагою, Світлана, и. Київ
Ірина
27 июля 2015 г.
26.07.2015. Залишилась задоволеною. Забронювала ексткурсію з Києва, представники компанії хвилювались про мене. Все вчасно проведено, ніхто нікого не чекав, екскурсовод знав де зробити які зупинки, усе показав для нас на території самої Лаври, щом не лише історичні відомості дізнатись, а й приклонитись біля свяьтх місць. Дуже вдячна. Сподіваюсь на нові зустрічі.

Оставить отзыв

Другие экскурсии: