Велосипедная экскурсия во Львове

Забронировать

Отличная возможность увидеть город не тратя много усилий. Арендуя велосипед Вы увидите не только центральную часть города, но и то, что расположено за стенами средневекового Львова, сможете насладиться красочностью парков, почувствовать романтичность отдаленных от центра районов, увидеть спрятанные памятники архитектуры, услышать забытые истории и просто насладиться ездой на двухколесном .

Продолжительность: 2,5 часа
Цена: 250 грн/чел. * 
Проводится по заказу. 
* Аренда велосипеда входит в стоимость
** цена в группе от 4-х человек - 200грн / чел


Отзывы клиентов

Сергій Катя
27 сентября 2015 г.
Відпочиваючи у Львові, вирішили відмовитися від стандартних пішохідних та автобусних екскурсій по місту. Перевагу віддали велоекскурсії і не пожалкували. Екскурсовод Микита дуже цікаво розповів історію міста, провівши нас по чудовому маршруті. Отримали масу позитивних емоцій та чудовий настрій. Рекомендуємо всім хто буде у Львові, поглянути на його красу таким нестандартним способом.
Денис, Оленка
12 августа 2015 г.
Прикольний маршрут, хороший екскурсовод і прекрасний Львів) Зазначу, що для екскурсії потрібні певні навички керування велосипедом по місту, з нашими дорогами і водіями екстриму вистачає) А так все дуже сподобалося, можу сказати, що це спосіб по іншому подивитися на Львів) Дякуємо, Микита!
Андрій, Аліна, Сергій, Альона
5 августа 2015 г.
Цікава екскурсія. Але дається в знаки те що місто середньовічне і не зовсім підготовлене до велопробігів. А в цілому цікаво , пізнавально. Дякуємо Микиті за екскурсію. Побажання Микиті : трохи більше історії на вело і буде ідеально))))

Оставить отзыв

Другие экскурсии: