Экскурсии по Львову

Забронировать
Забронировать
Забронировать
85 грн
Забронировать
Забронировать
Забронировать
Забронировать
Забронировать
Забронировать
Забронировать

Автобусные экскурсии co Львова

Забронировать
Забронировать
Забронировать
Забронировать
Забронировать
Забронировать

Последние отзывы

Юля
17 февраля 2017 г.
дуже дякуємо пані Ларіси за чудову екскурсію. все надзвічайно сподобалось
Алина
5 февраля 2017 г.
Дуже вдячні екскурсоводу Пані Ларисі, за змістовну екскурсію вечірнім Львовом. Ще досі залишається враження від побаченого та почутого.Пані Лариса цікаво та доступно розповідала історію міста і приділяла велику увагу всім видатним місцям,які ми відвідали напротязі чудової екскурсії. Хочемо порекомендувати друзям і гостям Львову openway ми Вам дуже вдячні за позитивні відчуття .
Юлія, Дмитро та Олександр
24 января 2017 г.
Дякуємо Анастасіі за дуже цікаву екскурсію "Львів дитячими очима " - чарівній, енергійній дівчині, що вміє захопити та утримувати увагу навіть таких непосидючих хлопчиків,як наш син, а також пані Ользі за "Сім чудес Львова", справжньому професіоналу, закоханому в свою справу. До наступних зустрічей!
Наталья,Дніпродзержинськ
22 января 2017 г.
Екскурсовод Вовкодавець Оля щиро дякую за цікаво проведену екскурсію у листопаді 2016р. Екскурсія по м.Львову дуже сподобалась,

Наши экскурсоводы

Экскурсовод Никита
Никита
Экскурсовод Настя
Настя
Экскурсовод Татьяна
Татьяна
Экскурсовод Катя
Катя
Экскурсовод Назар
Назар
Join us
Join Us

Люди которых вы видите на фотографиях - лучшие гиды нашего города. Они проводят удивительные экскурсии по Львову, делятся с Вами своими уникальными знаниями и хорошим настроением. Поэтому, если Вы хотите прогуляться улочками старинного города и услышать множество интересных историй, наши сертифицированные экскурсоводы будут Вам очень полезны! Почувствуйте удивительную атмосферу старинного города с привкусом ароматного кофе, попробуйте местный шоколад в неординарной кофейне, станцуйте сальсу под открытым небом... Заказывайте экскурсии во Львове чтобы увидеть все самое интересное за небольшую стоимость. Львов открыт для мира, нужно только иметь смелость войти.