Святий Вечір у Львові (Різдвяна вечеря)

Rezerwa

Коли на небі зійде перша зоря, яка сповістить благу вість, запрошуємо Вас на Святвечір. Для галичан це особливе дійство, яке збирає за столом усю родину і розпочинає цикл різдвяних святкувань. Львівські господині ще спозаранку готують святковий стіл з 12 пісних страв: перш за все, кутя і узвар, галицький борщ з вушками, варенички з начинкою, рибка, голубці з грибочками, квашенина, пампухи… Умм, відчуваєте, як пахне? Спробуйте й Ви традиційні смаколики та пориньте у святкову атмосферу українського Різдва з вертепом та колядками!

Початок заходу у ресторані (центр міста): о18:00

Тривалість1,5 год. Згодом гості можуть ненадовго залишитися в ресторані.

Вартість (на українській мові) – 780/730грн дор./діти до 13 років з батьками; 

Вартість (на англійській мові) – 900/850грн дор./діти до 13 років з батьками – уточнюється.

Вартість включає: дегустацію 12 традиційний пісних страв (без алкоголю) в ресторані, супровід заходу колоритним ведучим та розповідь про традиції святкування (проводиться англійській та українській мові), виступ традиційного Вертепу.

Орієнтовне меню (вихід на особу): кутя, узвар, оселедець з цибулькою, асорті квашених овочів, вінігрет, ассорті маринованих грибів, смажена риба, голубці з тертою картоплею з підливкою, борщок з вушками, вареники 2-х видів, пампух солодкий, хліб, чай або кава.

 


Recenzje

Немає відгуків

Napisać recenzje

Інші екскурсії:

8000 грн
0
2,0 год
0 грн
0
2,0 год
700 грн
75 грн
1450 грн
120 грн
52
3,0 год
150 грн
400 грн