Siedem cudów Lwowa

Rezerwa

W tej wycieczce, zebrano siedem klejnotów architektury miasta, a mianowicie:
- Budynek Opery;
- Вom naukowców;
- Pałac Potockich;
- Włoski dziedziniec;
- Kościół Wniebowzięcia ;
- Klasztor Bernardynów;
- Kaplica Boimów

Zobaczysz nie tylko wygląd tych budynków, ale można przejść do niektórych obiektów do środka, aby zobaczyć urokliwe wnętrza.

Indywidualne zwiedzanie.
Czas trwania
: 2,5 godziny
Cena: od 350grn
* Bilety nieuwzględnione


Recenzje

я
11 listopada 2016
не очень
Светлана
10 listopada 2016
Огромная благодарность пани Ольге за незабываемую экскурсию 04.11.2016 г. "Семь чудес Львова". Много новой и интересной информации, приятное общение - что еще нужно для первого знакомства с таким прекрасным городом?
Анна, Руслан
23 października 2016
Надзвичайно цікава екскурсія! Дякуємо пані Ларисі за цікаві і змістовні розповіді! Ми вперше були у Львові, і отримали величезне задоволення від прогулянки містом, не зважаючи навіть на дощову погоду. Особливо запам"яталася екскурсія до Шляхетського казино та Оперного театру. На жаль, ми не встигли відвідати екскурсію на Личаківське кладовище, але в наступну поїздку обов"язково це зробимо!
Марина
18 października 2016
Были с детьми 13-14 лет во Львове, хотим сказать, большое спасибо, openway за увлекательные экскурсии, отдельно хотим поблагодарить Назара за Вечерний Львов, Оксану за Семь чудес Львова, Ларису за Лычаковское кладбище и Катерину за всю организацию нашего досуга!
Дар'я
15 października 2016
Дуже дякуємо за чудову обзорну екскурсію по середньовічному Львову, наш гід Оксана розповідала про місто дуже жваво та цікаво.
Марина
19 sierpnia 2016
Отличная экскурсия! Экскурсовод Павел- супер, рекомендую!
Роберт и Ольга, Минск
19 sierpnia 2016
18.06.2016 Огромное спасибо Татьяне за насыщенную экскурсию, особенно за легенды и байки, про которые просто так нигде не прочитаешь ;)
Наталія
15 sierpnia 2016
31.07.2016 Ми в захваті від міста, а особливо від змістовної екскурсії "Сім чудес Львова". Велика подяка особлива екскурсоводу Ларисі. Екскурсія була дуже змістовною і з любов'ю. Рекомендуємо екскурсовода!!! Крім того порекомендувала заклад для вечері. Ми в захваті від "Королівської пивоварні". Подорожуйте і насолоджуйтесь.
Тетяна
12 sierpnia 2016
Дуже змістовна та цікава екскурсія.Оксана- професійний екскурсовод та неймовірно приємна людина. Вдячні їй за терпіння, розуміння та індивідуальний підхід до кожного.
Аліна
10 sierpnia 2016
Дякуємо Оксані за змістовну та цікаву екскурсію
Мила, Днепр
1 sierpnia 2016
Очень довольны своим гидом Оксаной, молоденькой и очень приветливой девушкой. Эрудиция, знание материала, подача информации, утонченность, стильность, любовь к своему делу... Благодарны за массу положительных эмоций, восхищены увиденным и услышанным! Спасибо!
Сергій
31 lipca 2016
Щиро дякуємо Ларисі за цікаві розповіді. Склалося впевнене відчуття що вона знає і любить своє місто, і окрім того має або певний історіографічний досвід, або навіть і освіту, і досвід. Час єкскурсії пролетів наче мить. Проте є також і пропозиція, хоч група була і невелика, деколи було дуже нелегко почути гіда. Автівки на вулицях із бруківкою здатні заглушити все. Технічні засоби дуже допомогли б впоратися із такою проблемою.
Елизавета
26 lipca 2016
Отличная экскурсия. Спасибо большое Татьяне за улыбчивость, и за понятную и отличную подачу информации) Очень довольны)
Дмитрий и Ирина
20 lipca 2016
Были 19.07.16 Отличная экскурсия! Гид Татьяна провела экскурсию на высшем уровне! Организация - супер! Всем рекомендую!
Наталя, Одеса
18 lipca 2016
Щиро вдячні Пані Катерині за чудову організацію туру та Пані Оксані за незабутні враження від проведених екскурсій та індивідуальний підхід. Діти та батьки задоволені та бажають продовження. Дякуємо! Усього найкращого!

Napisać recenzje

Інші екскурсії: