Львів крізь століття

Rezerwa

Відтепер у Львові екскурсії стали ще більш цікавими! Щосуботи проходить оглядова костюмована екскурсія, під час якої, кожні півгодини гостей міста зустрічатимуть колоритні історичні персонажі. Гіди в розважальній та цікавій формі розкажуть про історичні квартали міста. Під час екскурсії Ви зустрінете мудрого бургомістра, проникливого єврея, барона жебраків, строго монаха та веселих батярів. А в кінці екскурсії всі туристи отримують від нашого спонсора пам’ятні сувеніри та пиво БЕЗКОШТОВНО!!!!

Тривалість: 2 години 
Вартість екскурсії: 100 грн.
*діти - 80грн, дошкільного віку - безкоштовно
Початок: о 17.30 кожної суботи


Recenzje

Женя
8 maja 2017
экскурсия супер были зимой. ребята супер.
Наталья,Дніпродзержинськ
22 stycznia 2017
Екскурсовод Вовкодавець Оля щиро дякую за цікаво проведену екскурсію у листопаді 2016р. Екскурсія по м.Львову дуже сподобалась,
Елена Киевлянка
14 stycznia 2017
Это супер экскурсия, рекомендуем всем. Ни капельки не пожалеете, очень интересно, весело и с выдумкой. В конце экскурсии очень приятный сюрприз.
Татьяна
9 października 2016
*была (допустила ошибку)
Татьяна
9 października 2016
Вчера с мужем бина на екскурсии "Львов сквозь века", очень понравилось, не обычно, интерестно, ты не можеш отвлектись не на минуту всё очень интерестно, мы с мужем рекамендуем эту екскурсию, если ты в Львове на эту екскурсию хоть один раз стоит пойти. Спасибо.
Анна
13 sierpnia 2016
Сегодня путешествовали по Львову сквозь века. Экскурсия СУПЕР, ребята молодцы - необычно, изобретательно и творчески!!!! Дети в восторге!!!!
Ольга
4 maja 2016
5+
Тамара
10 marca 2016
Екскурсія дійсно незвичайна та надзвичайно цікава. Щиро дякую організаторам, які майже 2 години утримували увагу ліцеїстів (45 чоловік) Київського військового ліцею ім. І. Богуна, більш того 15-16 річні юнаки були у захваті.
Любов
24 lutego 2016
Екскурсовод Вовкодавець Оля провела цикл екскурсій на тему " Визначні місця міста Львова " на високому професійному рівні. Щира подяка людині, яка надзвичайно цікаво донесла інформацію до нас.
Юля
9 lutego 2016
О ця екскурсія мені дуже сподобалась.... Якось вона проводилась безкоштовно для жителів Львова і ми з подружкою пішли на неї. Честно кажучи, чекали щось подібне на нічну Варту... Але ця екскурсія набагато крутіша! Чого тільки коштує гра самих гідів, танець еврея та пісня батярів.....

Napisać recenzje

Інші екскурсії: