Wycieczka rowerowa

Rezerwa

Чудова можливість побачити місто не витрачаючи багато зусиль. Орендуючи велосипед Ви побачите не тільки центральну частину міста, але й те, що  розташоване за мурами середньовічного Львова, матимете змогу насолодитися мальовничістю парків, відчути романтичність віддалених від центру районів, побачити заховані пам'ятки архітектури, почути забуті історії та просто насолодитися їздою на двохколісному. 

Тривалість: 2,5 години 
Ціна: 250 грн/особа*
Проводиться на замовлення.
* оренда велосипеда входить у вартість
** ціна в групі від 4-ох осіб - 200грн/особа


Recenzje

Сергій Катя
27 września 2015
Відпочиваючи у Львові, вирішили відмовитися від стандартних пішохідних та автобусних екскурсій по місту. Перевагу віддали велоекскурсії і не пожалкували. Екскурсовод Микита дуже цікаво розповів історію міста, провівши нас по чудовому маршруті. Отримали масу позитивних емоцій та чудовий настрій. Рекомендуємо всім хто буде у Львові, поглянути на його красу таким нестандартним способом.
Денис, Оленка
12 sierpnia 2015
Прикольний маршрут, хороший екскурсовод і прекрасний Львів) Зазначу, що для екскурсії потрібні певні навички керування велосипедом по місту, з нашими дорогами і водіями екстриму вистачає) А так все дуже сподобалося, можу сказати, що це спосіб по іншому подивитися на Львів) Дякуємо, Микита!
Андрій, Аліна, Сергій, Альона
5 sierpnia 2015
Цікава екскурсія. Але дається в знаки те що місто середньовічне і не зовсім підготовлене до велопробігів. А в цілому цікаво , пізнавально. Дякуємо Микиті за екскурсію. Побажання Микиті : трохи більше історії на вело і буде ідеально))))

Napisać recenzje

Інші екскурсії: