Львів за часів бабці Австрії

Reserve

Період кінця ХІХ – поч. ХХ ст. - Золота доба Львова. Після знесення оборонних мурів місто починає стрімко розвиватись, притягує до себе творчих людей, науковців. Розквітає львівська сецесія.  Саме за часів  Австрійської імперії відкриється перша кав’ярня в нашому місті, а вже на початку ХХ ст. їх кількість буде дорівнювати кількості пам’яток архітектури.

За межами гомінкої площі Ринок вас чекає зовсім інший Львів – затишний, вишуканий, інтелектуальний.  Львівська Опера, театр графа Скарбека, перший львівський хмарочос, найстаріший готель в Україні, знамениті львівські кав’ярні, будівлі Оссолінеуму та Галицького Сейму та багато інших. За цими будовами – розповіді про історичні події, долі людей, розвиток науки і освіти, театральні, музичні традиції міста.

Тривалість: до 3 год.
Вартість у групі з дорослого/дитини (до 13р.) 120/90грн 
Проводиться щодня о 15:00  (за умови збору групи від 3 осіб)

Додатково оплачуються вхідні квитки: 40 грн/ос. Оперний театр, 30/15 грн /ос Будинок Вчених


Reviews

Петро, Марія, Тернопіль
Dec. 2, 2015
24 листопада цього року мали нагоду відвідати славне місто Лева та зголосилися на екскурсію містом. Центр Львова вразив своєю барвистою історією. Завдяки Тетяні, яка "відкривала нам очі" на кожному метрі нашої мандрівки містом, тепер і на кав"ярні дивимося зовсім інакше. У кожної будівлі, у кожній бруківці є своя історія і вона така славна! Тетяні - респект, Львову - уклін!

Post Review

Other tours:

8000 грн
0
2.0 год
780 грн
90 грн
120 грн
700 грн
2
2.0 год
1450 грн
0 грн
0
2.0 год
400 грн