Bicycle tour

Reserve

A great opportunity to see the city without spending a lot of effort. Renting the bicycle, we can show you not only the downtown, but those architectural monuments that are located behind the walls of the medieval city. This tour is super cool for couples but we have enough bikes if you want to invite your friends.

Number of persons: 2-4
Duration: 3 hours
Price per person: 250 UAH (price includes bicycle rent)
 


Reviews

Сергій Катя
Sept. 27, 2015
Відпочиваючи у Львові, вирішили відмовитися від стандартних пішохідних та автобусних екскурсій по місту. Перевагу віддали велоекскурсії і не пожалкували. Екскурсовод Микита дуже цікаво розповів історію міста, провівши нас по чудовому маршруті. Отримали масу позитивних емоцій та чудовий настрій. Рекомендуємо всім хто буде у Львові, поглянути на його красу таким нестандартним способом.
Денис, Оленка
Aug. 12, 2015
Прикольний маршрут, хороший екскурсовод і прекрасний Львів) Зазначу, що для екскурсії потрібні певні навички керування велосипедом по місту, з нашими дорогами і водіями екстриму вистачає) А так все дуже сподобалося, можу сказати, що це спосіб по іншому подивитися на Львів) Дякуємо, Микита!
Андрій, Аліна, Сергій, Альона
Aug. 5, 2015
Цікава екскурсія. Але дається в знаки те що місто середньовічне і не зовсім підготовлене до велопробігів. А в цілому цікаво , пізнавально. Дякуємо Микиті за екскурсію. Побажання Микиті : трохи більше історії на вело і буде ідеально))))

Post Review

Other tours: