Закарпатське Різдво

Забронювати

Засніжені Карпати, вертепи, колядки, Святвечір, замки, вина, термальні води, гостинні люди, все це і не лише, чекають на Вас у різдвяному турі!

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні та дегустація вин) – Берегівський р-н. (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н. (повернення в садиби, Свята Вечеря, колядування).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Хустський р-н. (дегустація сиру) – Іза (купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Келечин (дегустація води) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:00).

ВАРТІСТЬ туру: 2350 грн./особа. Дітям до 12-ти років діють знижки.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), Свята вечеря (12 страв, вертеп), вечеря в 2-й день, сніданок на 2-й і 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі. У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та обіди. 

Дата проведення: субота-неділя-понеділок, 05-07 січня 2019р.

За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджера! Також дізнавайтесь про Різдвяні тури у інших напрямках!


Відгуки клієнтів

Немає відгуків

Залишити відгук

Інші екскурсії: