Гуцульський Новий рік

Забронювати

Бажаєте відкрити щось нове і цікаве у Новому році, тоді запрошуємо на знайомство з історією, звичаями, культурою та традиційною кухнею одних з найцікавіших людей світу – гуцулів. Найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю, мальвничі краєвиди, зимові забавлянки  та “Гуцульська Новорічна Забава” чекають Вас.

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Коломия (екскурсія в музей Гуцульщина, Музей писанки та обід) – Яворів (майстер-клас з ліжникарства) – Верховина (поселення в гуцулів, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт у музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею “хата-стая”) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами та вільний час) – Верховина (повернення в садиби, Новорічна Гуцульська Забава).
3 день: пізній сніданок і виїзд (12:00) – Криворівня (огляд хати-ґражди та церкви) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Львів (повернення о 22:30).

Дата: 30 грудня - 1 січня 2019

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні), вечеря в 2-й день, сніданок у 2-й і 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі. У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та обіди. Для дітей (до 12р.) діють знижки.

За детальнішою інформацією стосовно туру звертайтесь до менеджера!!! Дізнавайтесь також про Новорічні тури у інших напрямках!


Відгуки клієнтів

Немає відгуків

Залишити відгук

Інші екскурсії: