В гості до Святого Миколая

Забронювати

Ми хочемо запевнити Вас, Святий Миколай, як і його будинок-резиденція, існує, і зовсім недалеко від Львова! Знаходиться він у мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір на окраїні села Пістинь (Косівського р-ну) Івано-Франківської області на території Національного природничого парку "Гуцульщина". Цілісінький рік у своїй гуцульській дерев'яній садибі Святий Миколай невтомно працює: приймає кореспонденцію, відписує дітям і дорослим на листи, рахує добрі та не зовсім вчинки всіх українських дітей, і, на завершення – добрих півроку готує різноманітні подарунки! Щоб переконатися в цьому, а також розповісти Святому про свої найпотаємніші сподівання та отримати гарний подарунок, запрошуємо Вас у мандрівку!

Дати виїздів: 22.12,  23.12,  25.12.

Вартість екскурсії: дорослі/діти до 13 р. – 600/550 грн/ос. (при мінімальній кількості учасників 15ос.) 

Маршрут екскурсії: Львів – Івано-Франківськ (коротка оглядова екскурсія містом) – Коломия (відвідування музею «Писанка», можливе також на зворотньому шляху) – Маєток Святого Миколая– Львів.

Рекомендований виїзд зі Львова: 8:00. Повернення до Львова: 22:00.

Місце зустрічі:   пл. Ринок, 29 (внутрішній дворик)

Додаткові витрати:
– Вхідні квитки (орієнтовна вартість): музей “Писанка” в Коломиї: дорослі – 25 грн; студенти – 15 грн; діти – 10 грн;  вхід до Маєтку Святого Миколая:  12 грн/дитини; Подарунок від Святого Миколая:  72 грн/ос. (розмальовка, шоколадна фігурка, магнітик та календарик з зображенням Святого Миколая);
– Харчування по маршруту: від 70-80 грн/ос.;
 


Відгуки клієнтів

Немає відгуків

Залишити відгук

Інші екскурсії: