Львів крізь століття

Забронювати

Відтепер у Львові екскурсії стали ще більш цікавими! Щосуботи проходить оглядова костюмована екскурсія, під час якої, кожні півгодини гостей міста зустрічатимуть колоритні історичні персонажі. Гіди в розважальній та цікавій формі розкажуть про історичні квартали міста. Під час екскурсії Ви зустрінете мудрого бургомістра, проникливого єврея, барона жебраків, строго монаха та веселих батярів. А в кінці екскурсії всі туристи отримують від нашого спонсора пам’ятні сувеніри та пиво БЕЗКОШТОВНО!!!!

Тривалість: 2 години 
Вартість екскурсії: 100 грн.
*діти - 80грн, дошкільного віку - безкоштовно
Початок: о 17.30 кожної суботи


Відгуки клієнтів

Женя
8 травня 2017 р.
экскурсия супер были зимой. ребята супер.
Наталья,Дніпродзержинськ
22 січня 2017 р.
Екскурсовод Вовкодавець Оля щиро дякую за цікаво проведену екскурсію у листопаді 2016р. Екскурсія по м.Львову дуже сподобалась,
Елена Киевлянка
14 січня 2017 р.
Это супер экскурсия, рекомендуем всем. Ни капельки не пожалеете, очень интересно, весело и с выдумкой. В конце экскурсии очень приятный сюрприз.
Татьяна
9 жовтня 2016 р.
*была (допустила ошибку)
Татьяна
9 жовтня 2016 р.
Вчера с мужем бина на екскурсии "Львов сквозь века", очень понравилось, не обычно, интерестно, ты не можеш отвлектись не на минуту всё очень интерестно, мы с мужем рекамендуем эту екскурсию, если ты в Львове на эту екскурсию хоть один раз стоит пойти. Спасибо.
Анна
13 серпня 2016 р.
Сегодня путешествовали по Львову сквозь века. Экскурсия СУПЕР, ребята молодцы - необычно, изобретательно и творчески!!!! Дети в восторге!!!!
Ольга
4 травня 2016 р.
5+
Тамара
10 березня 2016 р.
Екскурсія дійсно незвичайна та надзвичайно цікава. Щиро дякую організаторам, які майже 2 години утримували увагу ліцеїстів (45 чоловік) Київського військового ліцею ім. І. Богуна, більш того 15-16 річні юнаки були у захваті.
Любов
24 лютого 2016 р.
Екскурсовод Вовкодавець Оля провела цикл екскурсій на тему " Визначні місця міста Львова " на високому професійному рівні. Щира подяка людині, яка надзвичайно цікаво донесла інформацію до нас.
Юля
9 лютого 2016 р.
О ця екскурсія мені дуже сподобалась.... Якось вона проводилась безкоштовно для жителів Львова і ми з подружкою пішли на неї. Честно кажучи, чекали щось подібне на нічну Варту... Але ця екскурсія набагато крутіша! Чого тільки коштує гра самих гідів, танець еврея та пісня батярів.....

Залишити відгук

Інші екскурсії: