Екскурсія по Львову для дітей

Забронювати

 

Під час екскурсії діти дізнаються не лише історію середньовічного міста, а й відвідають найдивовижніші його місця. Запланований підйом на дах “Дому легенд”, вхід в Італійський дворик, спуск в підземелля, в яких копають каву та сховалась підземна львівська ріка. Екскурсанти матимуть можливість почути мелодію міста у виконанні львівського сурмача, загадати найпотаємніші бажання, побачити як рухається маленький трамвайчик над входом одного з будинків, познайомитися ближче (якщо пощастить зустріти) з давніми мешканцями міста: паном “малодобрим” (міським катом), дзигмайстром (годинникарем), бургомістром (мером міста) XVII століття, потерти ґудзика пану сажотрусу (що згідно з легендою приносить щастя). Ну і як же для такої публіки без солоденького?! Майстерню карамелі та шоколаду просто не вдасться оминути!

Прогулюючись Львовом, діти довідаються також про найцікавіших володарів цього міста – левів!!! І також спробують встановити їх справжню кількість – порахувати їх. А у місті Лева вони скрізь і такі різні: крилаті, двоголові, кавові, сплячі, воїни, віщуни; нам вдасться дізнатись де зачаївся лев-п’яничка, лев, що сумує і посміхається водночас та найстаріший лев-мешканець. Хто буде найуважнішим та правильно порахує усіх левів по завершенні дійства отримає приз!

Тривалість: 2 год
Ціна для сім'ї: 350грн*
Проводиться на замовлення.

*Діють знижки для групової екскурсії.
Додатково можна замовити майстер клас в майстерні шоколаду або майстерні карамелі 


Відгуки клієнтів

Марина
12 грудня 2017 р.
Огромное спасибо Татьяне за интересную и познавательную экскурсию, а также за приятное общение и чудесно проведенный день! День рождения сына прошел отлично благодаря интересноой и увлекательной прогулке по Львову. И не смотря на совсем не располагающую для прогулок погоду дети были заинтересованы на протяжении всей экскурсии, а задания и сладкие бонусы этому способствовали. Спасибо за положительные эмоции!
Александр
14 червня 2017 р.
11.06.2017г. Огромное спасибо за профессионализм, доброту и чуткость к детям с особенными потребностями с зоны ато, Вы большие молодцы, экскурсия очень хорошая и сбалансированная, экскурсовод-профессионал и что очень важно хороший человек, спасибо Вам огромное, такие поступки с Вашей стороны говорят о том что Ваша фирма на голову выше, тех фирм которые заботятся только о своем благосостоянии, еще раз спасибо что вы особенные
Марія
11 червня 2017 р.
Привіт із Гусятинщини. 8 червня ми побували на екскурсії у Львові. Щиро дякуємо гіду Олегу за чудову екскурсію по Львові. Всі школярі та батьки дуже задоволені такою гарною, пізнавальною прогулянкою Львовом. Ці дві години екскурсії пролетіли, як одна мить. Олег вміє знайти спільну мову з дітьми, підібрати і доступно розповісти про історичні факти (підкріплені фотографіями). Прогулянка була цікавою (і це все залежить від гіда). Дякуємо. Всі дуже задоволені. До нових зустрічей.
Надія
28 листопада 2016 р.
Щиро вдячні за чудову, надзвичайно цікаву екскурсія гіду Оксані! Всі школярі та батьки дуже задоволені такою гарною, пізнавальною прогулянкою Львовом. Оксана вміє знайти спільну мову з дітьми, підібрати і доступно розповісти історичні факти. А квест "Полічи львівських левів" не давав розслабитись ні дітям, ні дорослим! Швидко, непомітно, а головне - корисно, провели час у місті Лева. Дякуємо агенції та особисто Оксані за чудову екскурсію!
Мама Мити
30 жовтня 2016 р.
Спасибо огромное нашему гиду Оксане за проведенную экскурсию. Настоящий профессионал и в умении подачи информации , и в умении найти общий язык с детьми, особенно, когда они "в образе " ,как наш ☺. Несмотря на пронизывающий ветер и пасмурное небо, Оксана сделала нашу прогулку теплой и солнечной. Побольше таких добрых и светлых людей!
Сергей-Надежда-Олег-Георгий
25 жовтня 2016 р.
Всем доброго времени суток ! В воскресение 23 ноября , были на экскурсии "Львов детскими глазами" ! Без опозданий встретились с Катериной - нашим экскурсоводом ! Катя сразу нас всех расположила к себе и все мы, с детьми, смело и прекрасно общались ! Всё что можно увидеть на экскурсии - написано в её описании ! Дети с интересом слушали все рассказы ,задавали вопросы ,считали и искали с большим интересом львов! Время пролетело незаметно ! Подсчитав точно всех увиденых львов и получив за это поошрительные призы , мы распростились с Катей у Оперного театра города! Экскурсию рекоменнуем однозначно ! Вся ваша семья будет рада увиденому и услышаному !
Ольга
7 жовтня 2016 р.
Все нам сподобалось: і левів містом шукати, і в підземеллі! Діти залишились дуже задоволені! Гід Оксана молодчинка, гарно працює з дітьми! Дякую:)
Татьяна
2 жовтня 2016 р.
Щира подяка за дитячу екскурсію! Окрема подяка екскурсоводу Оксані за змістовну, цікаву і дуже гарну розповідь про місто! Не тільки дитина, але й дорослі залишились у захваті! Її змістовна і цікава розповідь не залишила нас байдужими! Привіт з Вінниці!!!
Сергей,Айше
19 серпня 2016 р.
Всё очень понравилось! Огромнон спасибо нашему гиду, Оксане.Она без проблем провела экскурсию для детей на русском языке. Была терпелива с нашими непоседами,смогла их заинтересовать. Экскурсия проходила в игровой форме,а в конце дети получили призы. Взрослые тоже не скучали , Оксана с удовольствием отвечала на любые вопросы.
Анна
19 липня 2016 р.
Хотим поблагодарить Оксану за чудесно проведённую экскурсию! Она просто мастерски справлялась и находила общий язык с нашей девочкой, у которой настроение менялось как сегодняшняя погода: то солнце, то тучи, то внезапный дождь))) Оч.интересно было и нам взрослым послушать и поучаствовать в такой весёлой, интересной и познавательной экскурсии! Видно, что Оксана любит свою работу, детей и город в котором живёт!
Анна
7 липня 2016 р.
Экскурсия понравилась. Спасибо Оксане! Детки с удовольствием вспоминают как они считали львов. Понравилось то,что когда перемещались от одного льва к другому, они играли в маленькие игры,что значительно упрощало передвижение. много писать не буду, можно посмотреть,что мы делали во время экскурсии на нашем видео https://youtu.be/Am6tP02T-84
Евгения
6 липня 2016 р.
Огромное спасибо за экскурсию!!! Благодарим экскурсовода Оксану! Дети в восторге, очень интересно составлена программа для детей и взрослых, веселые истории, игры во время переходов между историческими объектами, квест-экскурсия. А в конце детей ждали сувениры. Для детей просто супер. Рекомендую!
Наталя
27 червня 2016 р.
Привіт з м.Бережани! Щиро дякую від імені всіх дітей та батьків екскурсоводу Оксані за цікаву та захоплюючу екскурсію. Прекрасний та комунікабельний екскурсовод і чарівне місто Львів! Цікавий підхід до дітей та їх батьків. Попри +30 градусну спеку діти питали, коли поїдемо ще раз.. До наступних зустрічей! Дякуємо!
Тетяна
20 червня 2016 р.
Чудова екскурсія!!! Дякуємо Вашій фірмі і екскурсоводу Оксані за прекрасні враження! 😃 Дітки задоволені і батьки також😉 Хочеться знову і знову блукати вуличками Львову і щось смачненьке зробити своїми руками. Прянична просто чудова! Веземо презенти-смаколики усім!!!!! Ще раз щиро вдячна! Радимо усім приєднатися до позитивних емоцій разом з open way! Щасти Вам, Львів,яни і приїздіть до нас у Київ!😃
Светлана
6 червня 2016 р.
Я, к сожалению, хочу оставить негативный отзыв! За экскурсию договорились недели за 3 ранее, выбрали время 11 часов, так как в 10 приехали, час добраться и сориентироваться на месте! За два дня до приезда нас "обрадовали" и предложили перенести экскурсию с 11 часов к 15-00!!! Это конечно нас не устроило, пошли на встречу, перенесли на 12-30, хотя также планы наши чуть сбивались, но форс-мажоры бывают у всех, ладно! К 12-32 мы встретились с экскурсоводом, после чего она нам говорит, давайте подождем еще одну семью!!!!! ШОК!!! Должны были быть только мы!!! Она спрашивает, а разве вас не предупреждали??????? НЕТ!!!!!!!!!!!!! Вот так, к огромному сожалению, наши планы были подпорчены, так как на экскурсию возлагали большие надежды, и дети очень ждали этого! Разочарование ОГРОМНЕЙШЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Слов больше нет! Светлана, Хмельницкий.

Залишити відгук

Інші екскурсії: