Львів за часів бабці Австрії

Забронювати

Період кінця ХІХ – поч. ХХ ст. - Золота доба Львова. Після знесення оборонних мурів місто починає стрімко розвиватись, притягує до себе творчих людей, науковців. Розквітає львівська сецесія,  Саме за часів бабці Австрії відкриється перша кав’ярня в нашому місті, а вже на початку ХХ ст. їх кількість буде дорівнювати кількості пам’яток архітектури.

За межами гомінкої площі Ринок вас чекає зовсім інший Львів – затишний, вишуканий, інтелектуальний.   Театр графа Скарбека, перший львівський хмарочос, найстаріший готель в Україні, знамениті Віденська і Шкотська кав’ярні, будівлі Оссолінеуму та Галицького Сейму, Святоюрський Собор та храм св. Єлизавети і Ольги. За цими будовами – розповіді про історичні події, долі людей, розвиток науки і освіти, театральні, музичні традиції міста.

Тривалість: 3 години
Ціна: від 300грн
Проводиться на замовлення.


Відгуки клієнтів

Петро, Марія, Тернопіль
2 грудня 2015 р.
24 листопада цього року мали нагоду відвідати славне місто Лева та зголосилися на екскурсію містом. Центр Львова вразив своєю барвистою історією. Завдяки Тетяні, яка "відкривала нам очі" на кожному метрі нашої мандрівки містом, тепер і на кав"ярні дивимося зовсім інакше. У кожної будівлі, у кожній бруківці є своя історія і вона така славна! Тетяні - респект, Львову - уклін!

Залишити відгук

Інші екскурсії: