Середньовічний Львів та Підземелля

Забронювати

Акційна пропозиція! Дві екскурсії за ціною однієї! Ми пропонуємо поєднати Вам екскурсію по старому місту та екскурсію по Львівським підземеллям. Це чудове поєднання двох надзвичайних частин міста Львова. Надземний Львів вабить своєю архітектурною спадщиною, тоді як підземелля міста манять своїми таємницями та легендами. 
Екскурія по Старому Місту, яка включає огляд найвизначніших пам'яток архітектури в центрі міста, відвідини старовинних храмів та соборів.

Групові тури: щодня о 9:00, 11:00 та 15:00
Тривалість: 3 години 
Ціна: 90грн/особа*
*додатково оплачуються вхідні квитки (45грн - дорослі, 14грн - діти)
** дітям до 14 років знижка 20грн


Відгуки клієнтів

Наталия
9 січня 2017 р.
Огромное спасибо Назару за чудесную экскурсию. Были всей семьёй, несмотря на холод получили массу впечатлений, Назар следил чтобы мы не замерзали.) будем советовать всем друзьям! Было интересно и мне, и моим родителям, и семье с детьми разных возрастов.
Юрій
1 січня 2017 р.
Велике дякую за насичену екскурсію підземеллями Львова п.Тетяні. Вона розповіла багато інформації і показала цікаві об'єкти. Сподобалися також історія, як визначали відьом в Середні віки (жінки з гарною зовнішністю і невеликою вагою :))
Ольга
1 грудня 2016 р.
Дякуємо пані Ользі за цікаву розповідь та чудовий настрій під час екскурсіі! Нам сподобалось, будемо радити друзям.
Андрій
27 листопада 2016 р.
Хоч ми і не вперше у Львові, екскурсія відкрила нам кілька ще невідомих сторінок з історіі міста. Назар дуже цікаво вів розповідь вулицями та підземеллями міста Лева . Величезне СПАСИБІ!!!
Олена
25 листопада 2016 р.
Очень понравилась экскурсия с гидом Ольгой! Спасибо огромное за вашу теплоту, отзывчивость и индивидуальный подход!
Тереза
21 листопада 2016 р.
20.11.2016 разом з чоловіком взяли екскурсію. Захоплююче! Насичено! Зі смаком та цікавими деталями! 2,5 години пролетіли. Екскурсовод Лариса розповідає так, що ви 100% перенесетеся в той час і пережевете всі події. Кожне запитання знайшло свою відповідь. Рекомендую. Будемо продовжувати звертатися до агенства та пані Лариси :)
Милана
3 листопада 2016 р.
Дякуємо пані Ользі за чудову екскусію середньовічним Львовом! Було дуже цікаво і захолююче, час пролетів непомітно. Хоча і не перший раз у Львові, а відкрили для себе багато нового.
Алла Курило
20 жовтня 2016 р.
Учні 3—9 класів, учитель Курило А.А., члени батьківського комітету Дружбівського навчально-виховного комплексу Олевського району Житомирської області висловлюють подяку компанії« Open way» та особисто екскурсоводу Чернюк Оксані Миколаївні за чітку організацію екскурсії«Середньовічний Львів та Підземелля міста» , змістовне, цікаве її проведення. Неодмінно скористайтеся послугами компанії! Не пошкодуєте! З повагою та найкращими побажаннями, екскурсанти Дружбівського НВК.
Konstantin
19 жовтня 2016 р.
Спасибо огромное Татьяне Бойко, за прекрасную экскурсию 9 октября 2016г. Чувствуется любовь к своему городу. Рассказала и показала много интересного из подземной части города. Впечатлений у всех нас огромное количество, хочется вернуться и насыщаться энергией города с Татьяной, еще раз.
Діана та Ярослав(Київ)
19 жовтня 2016 р.
Сьогодні відвідали підземелля Львову разом з Олегом, чудовий екскурсовод, отримали массу задоволення та відповіді на всі запитання. Дякуємо:-)
Настя
19 жовтня 2016 р.
Спасибо огромное Кате за замечательную экскурсию подземельями Львова. Очень интересно и много нового узнали с парнем буквально за несколько часов и при этом Катя рассказывыала все безумно интересно и смогла увлечь самыми нестандартными истоиями о львовских подземельях. Мы получили множество полижительных эмоций и насытились энергией зачечательного города.))
Виктория
19 жовтня 2016 р.
Были с детьми на каникулах во Львове. Посетили экскурсию по Львову плюс подземелья, экскурсовод Никита. Очень увлекательная экскурсия, благодаря Никите узнали о Львове много интересного.
Оксана(Львов)
19 жовтня 2016 р.
Спасибо Тане за памятную экскурсию по подземельям Львова!Никогда бы не подумала,что их столько в нашем городе!А сколько тайн они хранят!Танюша,ты показала и рассказала столько нового и интригующего про Львов,что я до сих пор под впечатлением!Всем своим знакомым я советую посетить эту экскурсию!
Ганна та Ольга
14 жовтня 2016 р.
Щиро дякуємо Тетяні за чудову екскурсію підземеллями Львова. Дізналися багато цікавих фактів з історіі міста. Дуже сподобалось. Радимо всім
Андрій, Аліна, Сергій, Альона
14 жовтня 2016 р.
В середині червня традиційно завітали до цього чарівного міста. Замовили декілька екскурсій в openway, в тому числі "підземеллями міста". Нам дуже сподобалось. Дякуємо Зоряні за чудову екскурсію. Все було супер!!!!

Залишити відгук

Інші екскурсії: