Підземелля Львова

Забронювати

Побачивши наземний Львів не забудьте спустится до його підземель, адже саме там заховано все найцікавіше. В цьому турі Ви відвідаєте:
Копальню кави (саме тут видобувають Львівську каву)
Аптеку - музей (колись тут працювали місцеві алхіміки)
Підземелля монахів - домініканців (келії монахів та експозиція тортур)
- Підземелля Єзуїтів (можна зустріти привид чорного монаха)
Лівий берег  (тут протікає річка Полтва)

Тривалість: 2 години
Ціна: 70 грн/особа
Щодня о 13.00 (крім понеділка)
*додатково оплачуються вхідні квитки (45грн - дорослі, 21грн - діти)
** дітям до 14 років знижка 50%


Відгуки клієнтів

Konstantin
13 жовтня 2016 р.
Спасибо огромное Татьяне Бойко, за прекрасную экскурсию 9 октября 2016г. Чувствуется любовь к своему городу. Рассказала и показала много интересного из подземной части города. Впечатлений у всех нас огромное количество, хочется вернуться и насыщаться энергией города с Татьяной, еще раз.
Танюшка
10 червня 2016 р.
Дуже дякуємо за екскурсію на все сподобалося)))Тані Бойко за не забутні враження...Щиро дякуємо Тетяні за чудову екскурсію підземеллями Львова. Дізналися багато цікавих фактів з історіі міста. Дуже сподобалось. Радимо всім
Роман и Света
10 травня 2016 р.
Огромное спасибо Назару за интереснейшую экскурсию по подземельям Львова 05 мая 2016 года !!!
Светлана
22 квітня 2016 р.
Экскурсовод Яна сделала нашу экскурсию в подземелья незабываемой,было очень интересно и весело! Яночка,спасибо большое!!!!
Людмила и Александр
20 квітня 2016 р.
Всё было отлично! Наш гид Яна очень интересно провела экскурсию, было увлекательно и интересно. Время было использовано с пользой))) Успехов!
Людмила, Валерія, Максим та Даня
9 квітня 2016 р.
була приємно здивована чіткою організацією. А ще, як на мене, левова доля успішної екскурсії полягає у любові до своєї роботи екскурсовода, яка власне була пронизана цією любов*ю під час розповіді і прогулянки. тому спасибі від мене та гостей з Києва.
Наталия
4 квітня 2016 р.
27 марта заказали экскурсию подземелья Львова. Огромное спасибо экскурсоводу Назару, макисмум информации, такое впечатление как в сказке побывали, очень понравилась экскурсия с ним, мы только жалеем что на один день приехали))) Хочется ещё и ещё раз вернуться во Львов. Наташа и Алёна из Киева.
Ганна
24 березня 2016 р.
Чудова екскурсія, під час якої можна побачити стародавні історичні пам'ятки, замуровану на прикінці 19 століття річку, а також сучасні туристичні цікавинки. Дякуемо! Із задоволенням порадимо Вас нашим друзям.
Настя
1 березня 2016 р.
Спасибо огромное Кате за замечательную экскурсию подземельями Львова. Очень интересно и много нового узнали с парнем буквально за несколько часов и при этом Катя рассказывыала все безумно интересно и смогла увлечь самыми нестандартными истоиями о львовских подземельях. Мы получили множество полижительных эмоций и насытились энергией зачечательного города.))
Діана та Ярослав(Київ)
2 січня 2016 р.
Сьогодні відвідали підземелля Львову разом з Олегом, чудовий екскурсовод, отримали массу задоволення та відповіді на всі запитання. Дякуємо:-)
Виктория
28 листопада 2015 р.
Были с детьми на каникулах во Львове. Посетили экскурсию по Львову плюс подземелья, экскурсовод Никита. Очень увлекательная экскурсия, благодаря Никите узнали о Львове много интересного.
Оксана(Львов)
26 липня 2015 р.
Спасибо Тане за памятную экскурсию по подземельям Львова!Никогда бы не подумала,что их столько в нашем городе!А сколько тайн они хранят!Танюша,ты показала и рассказала столько нового и интригующего про Львов,что я до сих пор под впечатлением!Всем своим знакомым я советую посетить эту экскурсию!
Діана
24 липня 2015 р.
Екскурсія з Анастасією по підземеллях відкрила для мене нову сторінку історії Львова. Дякую гіду за цікаві розповіді, що перенесли на десятки років назад. Анастасія - енергійна, цікаво подає інформацію, враховує побажання туристів, одним словом - фахівець!
Антон
22 липня 2015 р.
Велике дякую Анастасії і за хорошу організацію, і за захоплюючу екскурсію. За декілька годин побачив багато нового і цікавого. Особливо сподобалось таємниче підземелля монахів-домініканців й історії екскурсовода про це місце. Враження не передати словами. Раджу всім відвідати цю екскурсію!
Стас
21 липня 2015 р.
Дуже вдячний Анастасії за незабутню екскурсію! Отримав море емоцій)) Дійсно цікаві, такі живі та натхненні, розповіді змусили ще сильніше полюбити це місто!

Залишити відгук

Інші екскурсії: